comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Önder Özen: "Ersun Yanal, Fenerbahçe'ye uyar"

13 Aralık 2018, Perşembe 14:01
Önder Özen:

Spor yorumcusu Önder Özen, FutbolArena'ya özel açıklamalarda bulundu.

FutbolArena Özel - Fenerbahçe'de teknik direktörlük için Ersun Yanal'ın isminin kısa süre içerisinde açıklanması bekleniyor. Phillip Cocu'nun sözleşmesini fesheden sarı lacivertli yönetimin Ersun Yanal'ı Erzurumspor maçında takımın başına geçirmek istiyor. Spor yorumcusu Önder Özen, Ersun Yanal'ın Fenerbahçe'nin dinamiklerine uyan bir teknik adam olduğunu söyledi.

"ERSUN YANAL, FENERBAHÇE'YE UYGUN"
"Fenerbahçe'de bir değişim daha olacak. Ersun Yanal'ın ismini ben de duyuyorum. Geçmişte başarılı olmuş bir teknik adam. 2002-2003 yıllarında antrenörlüğe yeni bir ivme katmış, hız kazandırmış ve fark yaratmış bir teknik adam. Sahadaki metodları ve saha içi davranışlarıyla da Fenerbahçe'nin dinamik yapısına uygun bir teknik adam olduğunu düşünüyorum."

"DEĞİŞİM HEMEN OLMUYOR"

"Değişim hemen 1 günde olmuyor. Bir önceki yönetimin zirve yaptığı yılar 2000'li yılların ortalarıydı. Sayın Aziz Yıldırım o dönem epey deneyimli bir başkandı. Önemli hamleler yaptı, belki sonucunu hemen alamadı ama sonrasında kalıcı başarılar elde eden bir kadro kuruldu. Bu yönetim de bir süre içerisinde yaptığı yatırımların neticesini alacaktır, insanlar acele etmemeli."

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 


Bilyoner'den 5.000 TL BilyonPuan HEDİYE!