comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Ömer Toprak ve Yunus Mallı, Fenerbahçe'nin gündeminde 

22 Mart 2019, Cuma 09:51
Ömer Toprak ve Yunus Mallı, Fenerbahçe'nin gündeminde 

Fenerbahçe yönetimi Bundesliga'da top koşturan iki yıldız futbolcu Ömer Toprak ve Yunus Mallı için transfer girişiminde bulunacak.

FutbolArena - Yeni sezon çalışmalarını sürdüren Fenerbahçe yönetimi olası gelecek bir yabancı sınırlaması nedeni ile yönünü Almanya'da top koşturan gurbetçi yıldızlara çevirdi. Fenerbahçe için Ömer Toprak ve Yunus Mallı isimleri iddia edildi.


Fenerbahçe Transfer: Ömer Toprak ve Yunus Mallı, bu sezon ne yaptı?


Fanatik Gazetesi'nin haberine göre, Sarı lacivertli takımın öncelikli ihtiyacı golcü transferi olacak. Fenerbahçe gelecek sezon hem gelecek vaat eden hem de hazır va doğrudan katkı sağlayacak isimler üzerinde yoğunlaşmış durumda. Yabancı kontenjanı kısıtlamasını göze alan Fenerbahçe yönetimi Ömer Toprak ve Yunus Mallı isimlerini transfer listesine dahil etti.

YABANCI KONTENJANI SINIRLAMASI GÖZ ÖNÜNE ALINDI
Geçtiğimiz sezon 31 maçta forma giyen Yunus Mallı için anlaşma zemini yoklayan Fenerbahçe'nin stoper mevki için düşündüğü isim ise Ömer Toprak. Bu sezon sadece 7 karşılaşmada süre alan Ömer Toprak'ın Dortmund'dan ayrılmaya sıcak baktığı belirtildi.

Bu sezon iki isimde pek fazla forma şansı bulamazken, Fenerbahçe yönetimi hem iki yıldız isim ile kadrosunu güçlendirmek hemde olası yabancı kontenjanı sınırlamasında sıkıntı yaşamak istemiyor.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"