comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Olcay Çakır: "Fenerbahçe şampiyonluk için avantajlı"

04 Mayıs 2018, Cuma 11:50
Olcay Çakır:

Trabzonspor'a yakınlığıyla bilinen Fotomaç Gazetesi Yazarı Olcauy Çakır, FutbolArena'ya şampiyonluk yarışı ve Rıza Çalımbay ile ilgili görüşlerini belirtti.

FutbolArena - Trabzonspor'a yakınlığıyla bilrinen Fotomaç Gazetesinden Olcay Çakır, FutbolArena'ya değerlendirmelerde bulundu. Olcay Çakır, şampiyonluk yarışıyla ilgili de özel açıklamalar yaptı.

Olcay Çakır, Trabzonspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay'a haksızlık edildiğini söyledi.
 

Olcay Çakır'ın Rıza Çalımbay değerlendirmesi


"RIZA HOCANIN GELİŞ KOŞULLARINI OKUYORUZ"
Rıza Çalımbay konusunda şunu söyleyebilirim. Hataları vardır, doğruları vardır ama geliş koşullarını unutuyoruz. Rıza Hoca bunun sıkıntısını çekiyor. Kendisi çok sıkıntılı ve küme düşme potasına yakın olan bir yıldızlar topluluğu bulunan takıma geldi. Takım şu an UEFA Avrupa Ligi'ni kovalıyor.

"RIZA ÇALIMBAY OKUDUKLARINDAN ETKİLENİYOR"

"Rıza Çalımbay'a haksızlık ediliyor. Birçok olumsuz şeyler yaşadı. Bunlardan biri de ödenmeyen paralar oldu. Rıza Hoca bitime 3 hafta kala okuduğu şeylerden de olumsuz etkileniyor. Hocaya ayıp ediliyor. Öyle ya da böyle iyi bir hizmet verdi. Biraz onore edilmeyi bekliyor. "

Olcay Çakır, Süper Lig'deki şampiyonluk yarışıyla ilgili FutbolArena'ya yaptığı açıklamada Fenerbahçe'nin diğer takımlardan daha şanslı olduğunu söyledi.

"FENERBAHÇE DAHA ŞANSLI"

"Şampiyonluk yarışında Galatasaray şu an için 1. aday. Ancak Başakşehir ve Fenerbahçe'nin de Galatasaray kadar iddialı olduğunu düşünüyorum. Fenerbahçe'nin kalan 3 maçta Karabükspor maçını 'bay' geçeceğini düşünürsek en şanslı takımın Fenerbahçe olduğunu görüyorum."

"GALATASARAY'IN DEPLASMANLARINDA SIKINTI VAR"

"Galatasaray takımı deplasmanda sıkıntı yaşıyor. Fatih Terim tecrübeleriyle bunun üstesinden gelir. Gençlerbirliği maçını kaybetmeleri ve Alanyaspor maçında zorlanmaları kalan 2 deplasmandı rahat oynamalarına vesile olabilir. Fenerbahçe fikstür olarak çok avantajlı."

Spor Toto Süper Lig Haberleri FutbolArena'da

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!