comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Olay sözler! Semih Özsoy: "Yanlarına bırakmayacağız!

08 Şubat 2020, Cumartesi 23:03
Olay sözler! Semih Özsoy:

Fenerbahçe Başkan Vekili Semih Özsoy, Aytemiz Alanyaspor maçının ardından hakem kararları ve VAR sistemi hakkında sert konuştu. 

FutbolArena - Fenerbahçe Başkan Vekili Semih Özsoy, Aytemiz Alanyaspor maçının ardından basın mensuplarına konuştu ve son derece sert açıklamalarda bulundu. 


Fenerbahçe 1-1 Aytemiz Alanyaspor Semih Özsoy'un maç sonu açıklamaları


"FİLMİN FRAGMANI 17:00'DE BEŞİKTAŞ MAÇIYDI"

Hakem kötü. Hakem Biz 3 tane atsaydık, 4 tane yedireceklerdi. 17:00'de ne olduğunun fragmanı geldi. Filmin tamamı 20:00'da ortaya çıktı. Bunu yaptıranlar koltuklarında rahat oturduklarını düşünüyorlardır. Kesinlikle bunları onların yanına bırakmayacağız. 
"ONLARIN YANINA BIRAKMAYACAĞIZ"

Utanç verici gece. Katledildiğimiz gece. TFF ile MHK hakkında karar verilmeli. Şapkalarını önlerine alsınlar, düşünsünler. Tepkimizi sonuna kadar sürdüreceğiz. Yasal yollarda hakkımızı arayacağız. Bugünkü hakemin kötü hakem olduğu önceden biliniyordu. Bu hakem kaderinin en iyi maçını yönetti kendi açısından. Nasıl atandı, bunlara bakmak lazım. Seyircimiz Allah'tan sağduyulu hareket etti. Oyuncuların bile belli dakikadan sonra performansı düştü. Onlar da 'Biz ne yaparsak yapalım bize kazandırmayacaklar' diyor. Biz hakkımızı hukuk çerçevesinde savunacağız. 

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (20Şubat 2020)