comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Okay Yokuşlu: "Hedefimiz gruptan çıkmak"

05 Haziran 2021, Cumartesi 15:56
Okay Yokuşlu:

Milli Takım'a , Okay YokuşluAlmanya kampında gazetecilerin sorularını yanıtladı.

FutbolArena - EURO 2020 öncesi hazırlıklarına Almanya'da devam eden A Milli Takımımızda, Okay Yokuşlu basın mensuplarının karşısına geçti. Şampiyona öncesi değerlendirmelerde bulunan genç futbolcu, transferiyle ilgili sorulara da yanıt verdi.

"İTALYA MAÇI ZOR VE GÜZEL OLACAK"
"İşini tam anlamıyla yapan, çalışan bir grup var. Burada olmaktan dolayı çok mutluyum. Umarım aklımızdakini sahaya yansıtırız. İtalya maçı güzel ve zor bir maç olacak. Kampta ortamımız çok güzel. Yemekte, fitness odasında, tedavi odasında keyif alan ve sahada işini ciddi yapan bir ekibiz."

"ÖNCELİKLİ HEDEFİMİZ GRUPTAN ÇIKMAK"

"Bu takımla ilk kez böyle bir turnuvaya katılıyoruz. Bu turnuvanın öneminin farkındayız. Genel konsantrasyonumuz İtalya maçı üzerine. Umarım kalbimizdekileri sahaya yansıtabiliriz. Şenol Hoca ile futbol dışında da konuşabiliyorsunuz. Bu çok önemli ve güzel bir şey. Şenol Güneş kendisini birçok kez kanıtlamış bir hoca. Onunla olmaktan çok mutluyuz. Biz kendimize çok güvenen bir takımız. Turnuvada birçok iyi takım var. Onlar da şampiyonluk için oynayacaklar. Sonuna kadar gitmek istiyoruz ama adım adım ilerlemek daha sağlıklı olacaktır. Öncelikli hedefimiz gruptan çıkmak."

"TRANSFERİMLE İLGİLİ SOMUT BİR ŞEY YOK"

"Transferimle ilgili neler olacağını bilmiyorum. Açıkçası yalnız kaldığımda da bunu düşünmüyorum. Somut bir şey yok. Şu anda Milli Takım'a odaklanmış durumdayım. İngiltere'de kendimi çok mutlu hissettim. Ortam ve kulüp çok tatmin ediciydi. Bunun keyfini çıkarmaya çalıştım."

"UMARIM ÜLKEMİZİ GRURLANDIRIRZ"

"Bütün ülke tek yürek olup maçlara çıkacağımızı biliyoruz. Bu desteği hissediyoruz. Bizi hiç yalnız bırakmıyorlar. Umarım onları mahcup etmediğimiz maçlar çıkarırız ve onları gururlandırırız."

Son dakika Milli Takım Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!