comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Obradovic ile Ergin Ataman arasında gerginlik!

14 Şubat 2018, Çarşamba 20:46
Obradovic ile Ergin Ataman arasında gerginlik!

Fenerbahçe Doğuş'un koçu Zeljko Obradovic ile Anadolu Efes'in koçu Ergin Ataman arasındaki gerginlik sürüyor.

FutbolArena - Fenerbahçe Doğuş'un koçu Zeljko Obradovic ve Galatasaray'ın eski koçu olan şimdilerde de Anadolu Efes'i çalıştıran Ergin Ataman arasındaki gerginlik Türkiye Kupası maçında da sürdü. 


Obradovic, Ergin Ataman'ın elini sıkmadı


Maç öncesinde Zeljko Obradovic, Anadolu Efes antrenörlerinin elini sıktı. Kadroların okunmasının ardından kulübünün flaması ile orta noktaya yürüyen Ergin Ataman bu noktada tokalaşmak için Fenerbahçe Doğuş koçu Zeljko Obradovic'i bekledi ancak Obradovic tokalaşmak için oraya gitmedi. Ergin Ataman da bir süre bekledikten sonra kulübesine döndü. İki koç dünkü basın toplantısında da birbirlerinin elini sıkmamıştı.


Obradovic ile Ergin Ataman neden tartıştı?


Öte yandan dünkü basın toplantısında Fenerbahçe Doğuş Basketbol Takımı Başantrenörü Zeljko Obradovic, Anadolu Efes'in başantrenörü Ergin Ataman'la yaşadığı gerginlikle ilgili, "Eğer bana saygı gösterilmezse ben de bunu yapana göstermem. Benim için konu kapandı". dedi.

İki takımın başantrenörü Crowne Plaza Florya'da düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi'nde oynanan maçın sonunda iki takım başantrenörü el sıkışmamıştı.

Bu karşılaşmada skor olarak oyunun kopmasından sonra son hücumda Fenerbahçe Doğuş'un 100. sayıyı atmasına tepki gösteren Ataman, basın toplantısında "Meslektaşlar arası saygı vardır. Bir takımın 24 sayı öndeyken faul yaptırıp, 6 saniye kala hücum etmesi mesleki anlamda çok büyük bir saygısızlıktır. Üzüldüm ama doğal tabii. Tokat olayı ve 25 sayılık mağlubiyetin ardından zor bir hafta geçirdi." diyerek meslektaşına sitem etmişti.

Sarı Lacivertli takımla ilgili Fenerbahçe Haberleri için özel sayfamızı takip edebilirsiniz


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"