comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

O Ses Türkiye'de Max Kruse, Fırat Aydınus ve Karius sürprizi

28 Aralık 2019, Cumartesi 20:34
O Ses Türkiye'de Max Kruse, Fırat Aydınus ve Karius sürprizi

O Ses Türkiye Yılbaşı özel programında 31 Aralık 2019 gecesi ünlü yağacak. O Ses Türkiye Yılbaşı programında Karius, Max Kruse ve Fırat Aydınus yer alacak. Peki diğer ünlüler kimler? İşte TV8'de yayınlanan ve Acun Ilıcalı'nın hazırlayıp sunduğu O Ses Türkiye Yılbaşı programının tüm ayrıntıları. 

FutbolArena - Acun Ilıcalı'nın hazırlayıp sunduğu ve TV8'de yayınlanan O Ses Türkiye yarışmanının bu yılbaşı bölümünde birbirinden sürpriz konuklar yer alacak. 31 Aralık Salı günü saat 19:30'da yayınlanacak olan O Ses Türkiye Yılbaşı programında futbol dünyasından isimler de sahne alacak. Her yılbaşı programında birçok ünlü ismin sahne aldığı O Ses Türkiye yarışmasına bu yılbaşı özel programında yine ünlü akını olacak. Peki O Ses Türkiye Yılbaşı programında hangi ünlü isimler yer alacak? O Ses Türkiye Yılbaşı programı ne zaman, saat kaçta? Tüm bu soruların cevaplarına haberimizin devamından ulaşabilirsiniz. 


O Ses Türkiye Yılbaşı programına katılacak ünlüler kimler? (31 Aralık 2019 O Ses Türkiye TV8)


O Ses Türkiye yılbaşı programında bu sezon birbirinden sürprizler konuklar sahne alacak. Futbol dünyasından Karius, Max Kruse ve Fırat Aydınus'un yer alacağı O Ses Türkiye Yılbaşı programındaki diğer ünlü konuklar şu şekilde:

Özge Özpirinnçi
Meriç Aral
Berrak Tüzünataç
Şebnem Bozoklu
Şükrü Yıldız
Afra Saraçoğlu
Oğulcan Engin
Engin Tuvana
Max Kruse
Fırat Aydınus
Larius
İbrahim Büyükak
Danilo Zanna
Bergüzar Korel
Serenay Sarıkaya
Merve Dizdar
Gupse Özay
Erdal Özyağcılar
FIRAT AYDINUS O SES TÜRKİYE'DE

Daha önce Cüneyt Çakır'ın katıldığı O Ses Türkiye yılbaşı özel programında bu sezon Fırat Aydınus yer alacak. Fırat Aydınus, Sezen Aksu'dan "Her şeyi yak" şarkısını seslendirecek. 


O Ses Türkiye Yılbaşı programı ne zaman, saat kaçta?


TV8'de yayınlanan ve Acun Ilıcalı'nın hazırlayıp sunduğu O Ses Türkiye Yılbaşı programı 31 Aralık 2019 Salı günü saat 19:30'da başlayacak. O Ses Türkiye'nin jüri üyeliklerini Hadise, Murat Boz, Beyazıt Öztürk ve Seda Sayan yapıyor. 

Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!