comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Novak: 'Türkiye'nin en büyükleri Fenerbahçe ve Galatasaray'

20 Kasım 2020, Cuma 17:40
Novak: 'Türkiye'nin en büyükleri Fenerbahçe ve Galatasaray'

Fenerbahçeli futbolcu Filip Novak, "Türkiye'nin en büyük kulüpleri Fenerbahçe ve Galatasaray" dedi. 

FutbolArena Dış Haberler - Fenerbahçe'nin sezon başında transfer ettiği Novak, Çekya basınında Sport CZ'ye konuştu ve önemli açıklamalarda bulundu. 

"İSTANBUL, TRABZON İLE KIYASLANAMAZ"
İstanbul ve Trabzon çok farklı. İkisi çok farklı şehirler. İstanbul, Trabzon'la hiç kıyaslanamaz. İstanbul'da her şey var ve ihtiyacım olanı bulacağım. Şimdi sadece sabırlı olacağım ve bana şans gelmesini bekleyeceğim. Tabii bu süreçte çok sıkı şekilde çalışmalarımı sürdüreceğim. 

Soru: Fenerbahçe'nin bir Türk devi olduğunu her fırsatta dile getiriyor musunuz?

Kesinlikle. Her gün gazetelerde kulüp hakkında birçok sayfa haber yayınlanıyor. Fenerbahçe hakkındaki her şey hem gazetelerde, hem televizyonlarda tartışılıyor. Galatasaray ve Fenerbahçe, Türkiye'nin en büyük kulüpleri. On milyonlarca taraftarları ve insanların ilgisi çok büyük. 

"FENERBAHÇE'DE HER MEVKİDE NEREDEYSE ÜÇ OYUNCU VAR, BÜYÜK BİR KULÜBE GELDİĞİMİ BİLİYORUM"

Fenerbahçe'de kadro rekabeti üst düzeyde. Her mevkide neredeyse üç futbolcu var. Büyük bir kulübe geldim biliyorum. Çalışmalarımı sürdürüyorum ve bana sabırla şans gelmesini bekleyeceğim. Şans geldiğinde bu şansı değerlendireceğim. Ne yazık ki transfer olduktan sonra sakatlandım. Ancak sonrasında toparlandım ve kısa sürede şans geleceğine inanıyorum. 

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"