comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Nihat Özdemir'den Semih Özsoy'a dava! İstenen tazminat bedeli

01 Temmuz 2020, Çarşamba 17:01
Nihat Özdemir'den Semih Özsoy'a dava! İstenen tazminat bedeli

TFF Başkanı Nihat Özdemir, Fenerbahçe Başkanvekili Semih Özsoy'a tazminat davası açtı.

FutbolArena - TFF Başkanı Nihat Özdemir'in 3 Temmuz hakkında yaptığı açıklamalardan sonra Fenerbahçe cephesinden tepkiler gelmiş, sarı lacivetli kulübün başkanvekili Semih Özsoy FB TV'de sert ifadeler kullanmıştı. Nihat Özdemir canlı yayında kendisi hakkında FETÖ açıklaması yapan Semih Özsoy'a tazminat davası açtı.
 

Fenerbahçe'den Nihat Özdemir ve Semih Özsoy açıklaması


Fenerbahçe resmi siteden yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

"TFF Başkanı Nihat Özdemir tarafından 3 Temmuz sürecine ilişkin Kulübümüz değerlerine yöneltilen ve haksız olduğunu düşündüğümüz açıklamalara cevaben, Başkan Vekilimiz Semih Özsoy tarafından 05.06.2020 tarihinde FBTV'de “Gündem Özel” isimli TV programı yayını sırasında yapılan açıklamaların “kişilik hakkına saldırı olduğu iddiası” ile Semih Özsoy hakkında Nihat Özdemir tarafından 250 bin TL manevi tazminat talepli bir dava açılmıştır. Kulübümüz bu davanın takipçisi olacaktır. Kamuoyunun bilgisine sunarız." 
SEMİH ÖZSOY NELER DEMİŞTİ?

"Kimlere, ne için hizmet ettiğini çıkıp açıklasın. Nihat Özdemir bu FETÖ illetinin neresindedir? Bunu açıklamalı. Çıkıp FETÖ'yü lanetlemeli. O günlerde sabahladığımız, başkanımız ve yöneticilerimiz hapishanedeyken o mücadelede hiç mi yüreği sızlamadı." 

Son dakika Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!