comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Nihat Özdemir'den FutbolArena'nın sorusuna yanıt

06 Şubat 2020, Perşembe 12:54
Nihat Özdemir'den FutbolArena'nın sorusuna yanıt

TFF Başkanı Nihat Özdemir, düzenlediği basın toplantısında FutbolArena'dan Aydın Cingöz'ün sorularına yanıt verdi.

FutbolArena - TFF Başkanı Nihat Özdemir, gündemdeki konularla ilgili düzenlediği basın toplantısında FutbolArena'dan Aydın Cingöz'ün sorularını yanıtladı. Malatyaspor - Trabzonspor maçının ertelenmesi, istifa iddialarının kaynağı ve 3 Temmuz ile ilgili sorulara Özdemir'in yanıtları dikkat çekiciydi.

"MALATYA BAŞKANI TAKIMI NEDEN ANLTAYA'YA GÖTÜRDÜ?"
Aydın Cingöz: "Malatyaspor Başkanı, FutbolArena'ya yaptığı açıklamada, bir TFF yöneticisinin kendisine "Trabzonsporlu oyuncular korkuyorlar, o yüzden Malatya'ya gelmek istemiyorlar" dediğini söyledi. Bu konu araştırma yaptınız mı?"

Nihat Özdemir: "Kulüplerden sorumlu yönetici arkadaşımız ertelemeyle ilgili kulüplerle görüştü, bu doğru. Malatya Başkanı'nın neden o maçı oynamak istediğini bilmiyorum. O gün stada ambulans bile yollayamazdık. Tüm ambulanslar yaralı taşımakla, enkaz altından insanları çıkarmakla meşguldü. Bazı şeylerin altında kötü niyetler aramayı doğru bulmuyorum. Maç ertelendikten sonra Malatyaspor neden Malatya'da kalmadı ve Antalya'ya gitti? Lütfen Adil Gevrek'e sorun. Malatya o gün .ok güvenli bir ortamsa neden Antalya'ya gittiler?"
Aydın Cingöz: "İstifa iddialarının kaynağı kimdi, bunu biliyor musunuz?"

Nihat Özdemir: "İstifa iddialarının hangi kaynaktan çıktığı umurumda değil. Bence onlar utansınlar. Onların yerinde olsam bir daha yazı yazmadım. Kalemi kırar, işi bırakırdım.
Aydın Cingöz: "12 Ocak'ta Fenerbahçe Başkanı Ali Koç çok sert bir ifade kullandı ama buna yanıt vermediniz. 3 Temmuz'da şampiyonluğumuzu almaya çalıştı, benzeri bir zihniyet bugün şampiyonluğumuzu engellemeye çalışıyor" dedi."

Nihat Özdemir: "3 Temmuz'u en çok ben yaşadım. Hiç öyle bir şey yok. Bu konuya daha fazla girmeyelim."

Son dakika Süper Lig Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (20Şubat 2020)