comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Nihat Özdemir'den Ali Koç'a yanıt

10 Mayıs 2021, Pazartesi 01:08
Nihat Özdemir'den Ali Koç'a yanıt

TFF Başkanı Nihat Özdemir, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un Ankaragücü maçı sonrası açıklamalarına yanıt verdi. 

FutbolArena - Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un Ankaragücü maçı sonrası "U19 maçına Ali Koç isimli hakemin' atanmasından dolayı atayanın görevden alınmasıyla ilgili, 'Eğer bu doğruysa yazıklar olsun' açıklamalarına yanıt verdi. 

TV100'den Emre Bol'a konuşan TFF Başkanı Nihat Özdemir şu ifadeleri kullandı:
"Genç kardeşimizin izminden dolayı İl Hakem Kurulu başkanını görevden aldığım söyleniyor. Hem vallahi, hem billahi şerefim üzerime yemin ederim. Benim olayla en ufak bir alakam yoktur. Bu ülkede kaç tane Nihat Özdemir adında insan var biliyor musunuz? Ben bunların peşinden mi koşacağım? Ben liyakata bakarım. İsimler beni ilgilendirmez." 

ALİ KOÇ NE SÖYLEMİŞTİ?

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, konuyla ilgili olarak, "Ali Koç diye bir hakem varmış. TFF'deki arkadaşlar Türkiye'deki isimlere baksalar, en yoğun konuşulan isimler arasında Ali Koç'u görürdü. Maça Ali Koç atanıyor. Çarşamba günü Antalya'da bu konu konuşuluyor. Birileri Nihat Özdemir'e serzenişte bulunuyor. Gece yarısı 00:30'da atamaları yapan görevden alınıyor. Ali Koç'u maçtan almıyorlar, atayanı alıyorlar. Ali Koç'u maçtan almak sokak tabiriyle yemedi diyelim.  Nihat bey hakikaten arayıp gereğini yapın, MHK Başkanı telefon edip atamayı yapan kişiyi görevden aldıysanız yazıklar olsun! Çok doldum artık. İsim de vereceğim sezon sonu." diye konuştu. 


Süper Lig Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!