comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Nihat Özdemir'den 1959 öncesi şampiyonluklar açıklaması

18 Nisan 2021, Pazar 11:14
Nihat Özdemir'den 1959 öncesi şampiyonluklar açıklaması

TFF Başkanı Nihat Özdemir, 1959 yılı öncesindeki şampiyonlukların başvurusu hakkında son durumu açıkladı.

FutbolArena - TFF Başkanı Nihat Özdemir, Azerbaycan'ın CBC Sport kanalına telefonla bağlanarak gündem hakkında açıklamlarda bulundu. Nihat Özdemir, özellikle Fenerbahçe taraftarlarının merakla beklediği 1959 yılı öncesi şampiyonluklar hakkında gelen soruya "En kısa sürede açıklayacağız" yanıtını verdi.

"KULÜPLERİMİZİN HAKKININ ZAYİ OLMAMASINI İSTİYORUZ"
Kendisine yöneltilen "1959 yılı öncesi şampiyonluklar hakkında son durum nedir?" sorusunu cevaplayan Nihat Özdemir, "Bu hukuksal bir konu. Şu anda bunu hukukçu arkadaşlarımızla inceliyoruz. Kulüplerimizin herhangi bir hakkının zayi olmamasını istiyoruz. Şu anda çalışmalarımız devam ediyor. İnşallah en yakın zamanda buna karar vereceğiz." dedi.

"EURO 2020'DE BAKÜ'DE İNŞALLAH GRUPTAN ÇIKACAĞIZ"

"Açılış 11 Haziran'da İtalya'da olacak. O maçın ardından hep beraber Azerbaycan'a Bakü'ye geleceğiz. Galler ve İsviçre ile oynayacağız. İnşallah kardeşlerimizin desteği ile seyircilerle beraber milli takımız gruptan çıkmaya hak kazanacak."

AZERBAYCAN FUTBOLCULARI YERLİ SAYILACAK MI?

"Biz Azeri kardeşlerimizin Türkiye liglerinde oynamasını da çok arzu ederiz. İnşallah devletler arasında anlaşma olursa Azerbaycanlı kardeşlerimizi Türk milli takımında da oynatabiliriz, Türkiye'de de yerli statüsünde oynatabiliriz"

Son dakika Süper Lig Haberleri FutbolArena'da.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"