comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Nihat Özdemir: "En çok Fenerbahçe taraftarlarından tepki görüyorum, demek ki doğru kararlar alıyorum"

04 Haziran 2020, Perşembe 22:00
Nihat Özdemir:

TFF Başkanı Nihat Özdemir, "En çok tepki aldığım grup Fenerbahçeliler. Demek ki doğru kararlar alıyorum." şeklinde konuştu. 

FutbolArena - Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir, federasyonda alınan kararların adaletinin sorgulanması ve gelen eleştirilere Ekonomist Dergisi instagram canlı yayında cevap verdi. 

17 yıl Fenerbahçe yönetim kurulunda çalışmış biri olarak Fenerbahçe ceketini federasyonun dışına asarak koltuğa oturduğunu ve adaletten yana olduklarını söyleyen Nihat Özdemir, şu ifadeleri kullandı:
"EN ÇOK TEPKİ ALDIĞIM GURUP FENERBAHÇE, DEMEK Kİ DOĞRU KARARLAR ALIYORUM"

17 yıl Fenerbahçe'de yönetim kurulunda çalıştım. Ancak şimdi kamuoyunda ve sanal medyada görüyorum ki, en çok tepki aldığım gruplardan birisi Fenerbahçe. Tamam ben bir şey yapacaksam Fenerbahçelilerin memnun olması lazım. Bugün baktığınız zaman aldığım kararlardan en fazla şikayet eden grup Fenerbahçeliler. Bunu gördükçe diyorum ki, 'Nihat sen doğru karar alıyorsun." 17 yıl Fenerbahçe yönetim kurulunda çalışmış biri olarak, Fenerbahçe ceketimi federasyonun dışına asarak koltuğa oturdum. Şeffaf olmaya çalışıyorum. Biz federasyon olarak adaletten yanayız." 

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!