comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Nice, Fenerbahçe'den Comolli'yi istiyor

11 Ocak 2019, Cuma 19:34
Nice, Fenerbahçe'den Comolli'yi istiyor

Julien Fournier ile yolları ayıran Nice, sportif direktörlük görevine Fenerbahçe'den Damien Comolli'yi getirmek istiyor

FutbolArena Dış Haberler - Fenerbahçe'nin Fransız sportif direktörü Damien Comolli'ye ülkesinden talip çıktı. Fransız basını Nice kulübünün Damien Comolli'ye göz diktiğini ilan etti.
 

Damien Comolli Fenerbahçe'den ayrılacak mı?


Nice-Martin sitesi Nice kulübünün sportif direktör Julien Fournier ile yolları ayırdığını ve ısrarla Fenerbahçe'den Damien Comolli'yi istediğini öne sürdü.

Devre arası transfer döneminde teknik direktör Patrick Vieira ile toparlanmaya çalışan Nice, Fenerbahçe'de yetkileri kısıtlanan ve transferlerin performansları nedeniyle tartışma yaratan Damien Comolli'ye talip oldu.
İSTİFALARINI AÇIKLADILAR

Öte yandan Fransız taraftarlar Nice Başkanı Jean-Pierre Rivere ve sportif direktör Julien Fournier'in düzenledikleri olağanüstü basın toplantısı ile şok yaşadı. Kulübün üst düzey iki yöneticisi bu toplantıda kulüpten istifa ettiklerini açıkladılar.

COMOLLİ: "GÖREVİMİN BAŞINDAYIM"

Geçtiğimiz günlerde TRT Spor'a konuşan Damien Comolli, "Görevimin başındayım. Transfer çalışmalarına devam ediyorum. Sadık Çiftpınar transferinde fotoğrafta yoktum çünkü o gün yurt dışında 2 görüşme yapıyordum. Bu durumu çarpıttılar. Ben Sadık'ın transferini bitirdikten sonra yurt dışına gittim." demişti.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)