comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Neustadter: 'Maçlardan sonra bira içmeyi tercih ederim'

10 Mart 2018, Cumartesi 23:43

Fenerbahçeli futbolcu Roman Neustadter, Rus basınına önemli açıklamalarda bulundu. Tecrübeli oyuncu insanların cinsel tercihleri ve alkol hakkında konuştu. 

FutbolArena Dış Haberler - Fenerbahçe'nin savunma oyuncusu Roman Neustadter, Rus basınına konuşarak cinsel ayrımcılık ve alkol üzerine konuştu. Neustadter herkesin özel hayatına saygı duyulması gerektiğini, insanların kimi seveceklerine karışamayacaklarını söylerken, bir erkeğin başka bir erkeği sevmesine de karışamayacaklarını, bunun insanlara zarar vermemesi gerektiğinden bahsetti

Fenerbahçe
futbolcusu Roman Neustadter, Rus basınına yaptığı açıklamada, Herkes istediği insanı sevebilir. Biz buna karışamayız. Bir erkek, başka bir erkeği seviyorsa, bunun bana veya bir başkasına, kimseye zararı olmaz. Çünkü biz o insanı değiştiremeyiz. Hayatta insanların tercihleri her zaman farklıdır." diye konuştu. 
"HERKES İSTEDİĞİ CİNSTEN BİRİNİ SEVEBİLİR"

Herkes istediği cinsten birini sevebilir. Bunu kabul etmeliyiz. Bir erkek, başka bir erkeği seviyorsa bun onun kendi hayatıdır. Bu kimseyi ilgilendirmemeli. Sen sadece kendi hayatını yaşa. Biz bugünü yaşıyor ve kimseyi değiştiremeyiz. Buna saygı göstermeliyiz. Hepimiz eşitiz. 

"İLK KEZ 18 YAŞINDA İÇTİM"

Roman Neustadter alkol konusunda yaptığı açıklamada ise, "İlk kez 18 yaşında içtim. Doğum günümdü. Parti vermiştik. Vodka içtim ama hiç beğenmemiştim. Tadını beğenmedim. Nedense sert içkilerden pek hoşlanmıyorum. Maçlardan sonra bira tercihimdir ve kırmızı şarabı tercih ederim." diye konuştu. 
 

Roman Neustadter'in Fenerbahçe performansı


Fenerbahçe'nin savunma oyuncusu Roman Neustadter bu sezon Süper Lig'de 22 maçta görev aldı ve 2 gol attı. Neustadter toplamda ise 32 maçta 4 gol kaydetti. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (20 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.