comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Neto'dan eski takımı Fenerbahçe'ye mesaj: 'Onlar için kolay değil'

14 Ocak 2019, Pazartesi 17:49
Neto'dan eski takımı Fenerbahçe'ye mesaj: 'Onlar için kolay değil'

Luis Neto, UEFA Avrupa Ligi'nde Fenerbahçe ile oynayacakları maç öncesinde açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena Dış Haberler - Fenerbahçe'de geçen sezon kiralık oynadıktan sonra yeniden Zenit'e dönen Luis Neto, UEFA Avrupa Ligi'nde karşılaşacakları rakipleri hakkında konuştu. 

"FENERBAHÇE ÖNEMLİ BİR TAKIM"
Fenerbahçe çok önemli bir takım. Özellikle İstanbul'daki maçta atmosfer bizim için zor olacak. Ancak rakibimiz yeniden yapılanıyor ve başarılı bir ilk yarı geçirmedi. Bireysel olarak iyi oyunculara sahipler. Kesinlikle çok dikkatli olmalıyız. 

"BİZ FENERBAHÇE'DEN DAHA GÜÇLÜYÜZ"

Biz Fenerbahçe'den daha güçlüyüz ama bunu sahada ispatlamak zorundayız. Bunun için de iyi hazırlanmalı ve çok çalışmalıyız.

"SOLDADO İLE KONUŞUYORUZ"

Fenerbahçe'den eski takım arkadaşlarımdan sadece Soldado ile konuşuyorum. Sık sık iletişim kurarız. İyi bir ilişkimiz var. Biribrimize karşı oynama şansı bulduğumuz için mutluyuz. 

"FENERBAHÇE İÇİN LİG DAHA ÖNEMLİ"
Fenerbahçe için ligin daha önemli olduğunu düşündüğünü söyleyen Neto, "Fenerbahçe şu anda ligde bulunduğu durumdan kurtulmak isteyecektir. Ancak bunu yapmaları kolay değil. Bu sezon 3. farklı teknik adamla çalışacaklar. Onlar için ligin, Avrupa kupalarından daha önemli olduğunu düşünüyorum." ifadelerini kullandı. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haberleri turu (24 Mayıs 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.