comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Nenad Bjelica'dan yeni açıklama! "Gelen teklifler..."

25 Haziran 2020, Perşembe 22:47
Nenad Bjelica'dan yeni açıklama!

Fenerbahçe'nin teknik direktör adayları arasında yer alan Nenad Bjelica geleceği hakkında Hırvat basının sorularnı yanıtladı. 

FutbolArena Dış Haberler - Fenerbahçe'nin geçtiğimiz aylarda görüştüğü Nenad Bjelica, son olarak sarı lacivertlilerle 1 aydır görüşmediğini söyledi.

Tecrübeli teknik adam son olarak isminin anıldığı Real Betis ile konuştu fakat henüz hiçbir kulüple anlaşma sağlamadığını söyledi. Hırvat basınında Sportskje'ye konuşan Bjelica'nın açıklamaları şu şekilde:
"BETİS'TE BİRÇOK İNSAN TANIYORUM"

Betis'te birçok insan tanıyorum. Real Betis'e dair de çok bilgim var. Betis büyük bir kulüp ve büyük taraftarlara sahip. Güzel hatırlarım var. Oğlum Sevilla'da doğdu. 1.5 yıl kaldım. 

"TEKLİFLERİ İNCELİYORUM"

Futbolda neyin ne zaman olacağını asla bilemezsiniz. Şu anda özgürüm ve çeşitli seçenekleri inceliyorum. Hayatın beni nereye götüreceğini zamanla göreceğiz. 

FENERBAHÇE HAKKINDA NE SÖYLEMİŞTİ?

Bjelica yaptığı açklamada, "Fenerbahçe ile konuştuk ama en son 1 ay önce. Yaklaşık 1 aydır beni aramadılar. Görüşmemizden sonra herhangi bir gelişme yok. Fenerbahçe'den herhangi bir şekilde geri dönüş olmadı. O yüzden şu anda İstanbul'a gitmeyeceğim." dedi. 

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!