comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Mustafa Reşit Akçay açıkladı! Aykut Kocaman Konyaspor'daki verileri de silmiş

13 Ekim 2018, Cumartesi 17:02
Mustafa Reşit Akçay açıkladı! Aykut Kocaman Konyaspor'daki verileri de silmiş

Fenerbahçe'de Aykut Kocaman ve ekibinin geçen sezonki verileri sildiğine dair Ali Koç tarafından ortaya atılan iddia gündemde bomba etkisi yaratmıştı. Bu iddia yeni bir boyut kazandı.

FutbolArena - Fenerbahçe'de geçen sezon görev yapan ve bu sezon öncesinde Ali Koç tarafındna görevden alınarak yerine Phllip Cocu getirilen Aykut Kocaman ile ilgili yeni bir iddia söz konusu. 


Aykut Kocaman verileri siliyor mu?


Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada, Aykut Kocaman dönemindeki verilerin sistemden silindiğini açıklamış ve bu açıklama spor kamuoyunda adeta infial yaratmıştı. 

A Spor Muhabiri Taner Karaman: "Perşembe günü, Aykut Kocaman'ın Konyaspor verilerinin de hoca ayrıldığında silindiğini belirtmiştim. Az önce Mustafa Reşit Akçay da mesaj ile bu bilgiyi doğruladı. Verilerin silinmesinin nedenini Aykut Hoca'ya sormakta fayda var." açıklamalarında bulundu. 
AÇIKLAMA İÇİN AYKUT KOCAMAN BEKLENİYOR

Öte ynadan Fenerbahçe'de içeriden bilgi sızdırdıkları iddiasıyla görevlerine son verilen Yardımcı antrenör Turgay Altay, kaleci antrenörü Murat Öztürk ve kondisyoner Alper Aşçı'nın açıklama yapma kararlarını bekletme nedeninin Aykut Kocaman olduğu ortaya çıktı. 3 hocanın da Aykut Kocaman'ın ülkeye dönmesini beklediği öğrenildi. 

AYKUT KOCAMAN İLE GÖRÜŞECEKLER 

Aykut Kocaman döneminde Fenerbahçe'de yardımcı antrenörlük yapan Turgay Altay, kaleci antrenörü Murat Öztürk ve kondisyoner Alper Aşçı'nın Ali Koç'un açıklamalarının ardından basın toplantısı yaparak iddialara yanıt verme isteklerini bekletmelerinin nedeni merak edilmişti. 3 antrenörün de Aykut Kocaman'ın İngiltere'den dönmesini bekledikleri öğrenildi. Kocaman'ın bugün İngiltere'den dönmesi bekleniyor. Tecrübeli teknik adam, 3 antrenör ile kısa süre sonra bir araya gelecek. Ardından izlenecek yolla alakalı karar verilecek. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (12 Kasım 2019)