comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Mustafa Doğan'dan Fenerbahçe'ye teknik direktör tavsiyesi

30 Ekim 2018, Salı 13:37
Mustafa Doğan'dan Fenerbahçe'ye teknik direktör tavsiyesi

Fenerbahçe'nin gündemini değerlendiren beIN Sports yorumcusu Mustafa Doğan, teknik direktörlük koltuğu için Tayfun Korkut'un doğru isim olacağını söyledi. 

FutbolArena - Fenerbahçe'de teknik direktör Cocu'nun görevine son verdikten sonra yönetim yeni hoca arayışlarına devam ederken, beIN Sports yorumcusu Mustafa Doğan'dan Tayfun Korkut önerisi geldi. 


Fenerbahçe Son dakika haberleri: Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü kim olacak?


beIN Sports'ta katıldığı programda Fenerbahçe'nin gündemini değerlendiren Mustafa Doğan, teknik direktörlük koltuğu için Tayfun Korkut'un doğru isim olacağını söyledi. 

Mustafa Doğan, "Ali Koç'un bugün kırmızı dediğine yarın beyaz dediğini görmedim. Her zaman net oldu. Ersun Yanal için geçtiğimiz haftalarda gelmeyecek dedi. Benim aklımdan geçen isim Tayfun Korkut. Doğru bir seçim olacağını düşünüyorum. Başarılar da elde etti. Türkiye Ligi'ni biliyor. Milli takımda görev aldı. Hem yakın, hem uzun vadeli olarak Tayfun Korkut başarılı olur." diye konuştu. 
YÖNETİM COCU KONUSUNDA HAZIRLIKSIZ YAKALANDI

Ali Koç ve yönetimin Cocu konusunda hazırlıksız yakalandığını söyleyen Mustafa Doğan, "Fenerbahçe, Cocu'yu gerçekten bu maç sonrası göndermeyi düşünmedi. Şeffaf bir yönetim var diyoruz. Bu maçtan önce de defalarca büyük bir facia yaşanmazsa devre arasına kadar Cocu ile devam edilecek dendi. Ankaragücü maçında stattaydım. Taraftar net bir şekilde Cocu ile ilgili mesajını verdi. Yönetim hazırlıksız yaşandı. Bir teknik direktörü göndereceğinizi düşünüyorsanız, B planınızı hazırlarsınız. Birkaç gün sonra takımı kimin çalıştıracağını oturtabilirsiniz." ifadelerini kullandı. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 
 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"