comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Mustafa Doğan: "Fenerbahçe'de Cocu'dan önce sorumlu Comolli'dir"

02 Ekim 2018, Salı 13:23
Mustafa Doğan:

Spor yorumcusu Mustafa Doğan, Fenerbahçe'deki kötü gidişatla ilgili değerlendirmelerde bulundu.

FutbolArena - Süper Lig'de istediği sonuçları alamayan Fenerbahçe'de teknik direktör Phillip Cocu'nun geleceği merak ediliyor. Sarı lacivertli yönetim, Hollandalı teknik adamla yolları ayırmayı planlıyor. Spor yorumcusu Mustafa Doğan, Fenerbahçe'de Cocu'dan önce tartışılması gereken ismin Damien Comolli olduğunu söyledi. 

"COCU SÜPER LİG'İ BİLMİYOR"
"Fenerbahçe'de gelenler, gidenleri arattı. Bence Cocu'dan önce sorumlu Damien Comolli'dir. Önce onun tartışılması gerekiyor. Reyes, Jailson ve Frey transferlerini ben anlayamıyorum. Comolli'den sonra da tartışılacak isim Cocu. Belki rakiplerinize göre çok kaliteli bir kadronuz yok ama bu kadar da kötü oynayacak bir takım değil. Cocu, Süper Lig'i bilmiyordu veya takip etmemiş. Bizim ligimizde Rize'de, Konya'da maçlar öyle kolay kazanılmaz. Bu lig çok mücadeleci bir lig. Fenerbahçe'nin savunması çok yumuşak. Takımın fizik gücü de çok zayıf."

"AYKUT KOCAMAN GELİRSE RİSK ALIR" 

"Aykut Kocaman gelirse büyük bir risk alır. Bu kadro Aykut hocanın da kadrosu değil. Geçen sene ki takımla aynı seviyede değil şu andaki kadro. Bu takımı kısa sürede toparlayabilecek ismin ligi ve Fenerbahçe'yi iyi tanıması gerekiyor."

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Transfer Arenası (17 Temmuz 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.