comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Mustafa Doğan: "Eljif Elmas bir cevher"

09 Ekim 2018, Salı 13:23
Mustafa Doğan:

Spor yorumcusu Mustafa Doğan, Fenerbahçeli Eljif Elmas hakkında değerlendirmelerde bulundu.

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig'de istediği sonuçları alamayan Fenerbahçe'de genç futbolcu Eljif Elmas performansıyla dikkat çekti. Spor yorumcusu Mustafa Doğan, sarı lacivertlilerle ilgili yaptığı değerlendirmede Eljif Elmas hakkında övgü dolu ifadeler kullandı. Mustafa Doğan, genç futbolcunun sakatlık dışında üst üste oynatılması gerektiğini söyledi. 

"FENERBAHÇE İYİ FUTBOL OYNAYAMIYOR"
"Phillip Cocu da başarısız olduğunu kendisi de biliyor. Bilmese bile puan tablosuna baktığında bunu görebilir. Elbette takım bir değişim içerisinde ama bu değişim sadece sancılı geçmiyor. Fenerbahçe iyi futbol oynayamıyor. Beşiktaş ve Başakşehir maçlarında kazanabilirdi ama Fenerbahçe büyük takım gibi oynamıyor. Bu takım 3-5 hafta sonra toparlanır hissini de vermiyor. Son 2 maçtır sadece iyi mücadele ediyorlar. Oyuncular gerçekten sahada artık reaksiyon gösteriyor. Yine de bu durum Fenerbahçe için yeterli değil."

"ELJIF ELMAS DA BİR CEVHER VAR"

"Fenerbahçe'nin pozisyon üretmesi lazım. Bunu da iyi oyuncularla yapabilirsiniz. Slimani fena performans sergilemiyor ama tıkır tıkır işlemeyen bir takıma adapte olması zor. Benzia mesela ceza sahasına giren bir youncu değil. Gidenlerden Josef daha etkiliydi bu konuda. Fenerbahçe'de bir değişim olacaksa Eljif konusunda ısrarcı olunmalı. Eljif de bir cevher var. Üst üste oynatılmalı."

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (15 Ekim 2019)

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.