comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Murat Sancak'tan Fenerbahçe'ye cevap: "Montella vedalaştı"

13 Haziran 2023, Salı 01:40
Murat Sancak'tan Fenerbahçe'ye cevap:

Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak, teknik direktör Vincenzo Montella ile yolların ayrıldığını açıkladı. Sancak, Fenerbahçe iddialarını yanıtladı.

FutbolArena - Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak, teknik direktör Vincenzo Montella'nın ayrılığını resmen duyurdu. A Spor'da konuşan Murat Sancak, Montella hakkında çıkan Fenerbahçe iddialarına da cevap verdi.

"MONTELLA İLE YOLLARIMIZI AYIRDIK"
"Montella ile devam etmiyoruz. Yollar ayrıldı. Her iki tarafa hayırlı olsun. Biz Montella'ya 3 ay önce bir teklifte bulunduk. 'Hocam ne yapalım? Sözleşmeyi uzatalım mı? diye. 'Sezon sonu bakalım' dedi. Çünkü aile özlemi çeken, sık sık İtalya'ya gidip gelen bir hocamız. En son maçtan sonra Montella ile oturduk, görüştük. Biraz yorulduğunu, enerjisini kaybettiğini, biraz dinlenmek istediğini söyledi. 'Pazartesi günü son kararını verirsin' dedim. 1 saat önce netleşti. Helalleştik. Vedalaştık."

"FENERBAHÇE'YE GİTTİĞİNİ SANMIYORUM, SORMADILAR DİYE GÖNÜL KOYARIM"

"Montella'nın Fenerbahçe'ye gittiğini sanmıyorum. Ali Başkan, yöneticiler en azından danışır, sorarlardı. Ama önerildiğini biliyorum. Menajerler herkese önerir. Alırlarsa Allah yolunu açık etsin, hayırlı olsun ama sorulmadığı için gönül koyarım. Hoca tercihimiz Avrupa'ya gittiğimiz için büyük bir ihtimalle yabancı olacak."

FATİH TERİM YANITI

"Fatih Terim bu saatten sonra başkanlık yapması gereken bir abimiz. Bir gün Adana'ya gelmek isterse başkanlığı veririm ona. Başka bir hoca UEFA Kupası'nı alana kadar en değerlimiz Fatih hocadır." 

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!