comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Murat Sancak'tan Batshuayi ve Icardi sözleri: "Biz istemiştik"

04 Eylül 2022, Pazar 13:46
Murat Sancak'tan Batshuayi ve Icardi sözleri:

Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak, sezon başında Michy Batshuayi transferini istediklerini ancak Chelsea'nin daha yüksek bir bonservis talep ettiğini söyledi.

FutbolArena - Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak, A Spor'da gündeme dair açıklamalarda bulundu. Murat Sancak, sezon başında Michy Batshuayi transferini istediklerini ancak Chelsea'nin daha yüksek bir bonservis talep ettiğini söyledi.

"BALOTELLI, TÜRKİYE'YE DÖNMEK BİLE İSTEMİYORDU"
"Balotelli daha kamptayken bile gitmek istiyordu. Hatta Türkiye'ye gelmek de istemiyordu. Kısacası Türkiye'den sıkıldı. O deli, biz deli, birbirimizi idare ederiz demiştik. Gayet de birbirimizi iyi idare ettik."

"BATSHUAYI'NIN BONSERVİSİ FENERBAHÇE İÇİN BAŞARI"

"Batshuayi bence iyi oyuncu. Montella da hemen sezon sonunda istemişti. Biz o zaman görüştük, 6 M€ istediler. Fenerbahçe burada aslında iyi bir transfer başarısı sağladı. 3 M€'ya almışsa tebrik etmek lazım."

"GALATASARAY, MAURO ICARDI'Yİ ALMIŞ"

"Galatasaray da çok kaliteli oyuncular aldı. Bugün Galatasaray açıklayacak herhalde, Icardi'yi almış mesela. Özel oyuncular bunlar."

"TFF YABANCI SINIRINI KALDIRMALI"

"Buradan TFF'ye mesajım olsun, yabancı sınırının kaldırılması lazım. Yabancı sınırı olmadan Avrupa'da daha başarılıydık."

Süper Lig Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!