comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Murat Aşık'tan FutbolArena'ya Ozan Tufan ve Robin van Persie ile ilgili çarpıcı ifadeler

02 Ocak 2018, Salı 14:37
Murat Aşık'tan FutbolArena'ya Ozan Tufan ve Robin van Persie ile ilgili çarpıcı ifadeler

Fenerbahçe'nin eski yöneticilerinden Murat Aşık, Sarı-Lacivertlilerin gündemiyle ilgili konuştu. Murat Aşık, Ozan Tufan için de çarpıcı ifadeler kullandı.

FutbolArena Özel - Fenerbahçe'de devre arası tatili devam ederken eski yöneticilerden Murat Aşık, kulübün gündeminde yaşanan gelişmelere ilişkin çarpıcı ifadeler kullandı.

Ozan Tufan'ın durumuna değinen Murat Aşık, milli futbolcunun kendisine sorular sorması gerektiğini söyledi. Murat Aşık, Ozan Tufan'ın Fenerbahçe'de çalıştığı 3 hocayla da sorunlar yaşadığına vurgu yaptı.
 

Fenerbahçeli eski yönetici Metin Aşık'ın FutbolArena'ya yaptığı açıklamar


FutbolArena'ya konuşan Metin Aşık şunları söyledi: 
"OZAN TUFAN FORMANIN KIYMETİNİ BİLMELİ"

Ozan Tufan'ın kendisini sorgulaması gerektiğini düşünüyorum. Çünkü kendisi şu ana kadar Fenerbahçe'de sırasıyla Vitor Pereira Dick Advocaat ve Aykut Kocaman ile çalıştı. Aykut Kocaman'ın da Ozan Tufan'ın son hocası olacak gibi gözüküyor. Sorun Ozan Tufan'da, Fenerbahçe'nin değerini anlayacak. Ozan Tufan'ın, 'Hoca beni direkt oynatırken niye beni gözden çıkarttı' diye sorması gerekiyor. Sadece saha içinde değil şu an böyle olmasında saha dışında problem yaratmasının etkili olduğunu düşünüyorum. Fenerbahçe formasının kıymetini bilmeli çünkü bu formayı kaybettikten sonra değerini anlayan çok futbolcu oldu.

"FENERBAHÇE 2 TRANSFER YAPABİLİR"

Fenerbahçe'nin bu transfer döneminde bir sol bek ve bir sol ayaklı 8 numara alacaklarını duyuyorum. Bu konuda bir araştırma var. Ama bunlar yabancı oyuncular Fenerbahçe'nin trasferdeki sorunu eldeki yabancılar. Eldeki yabancılar gitmeden bu transferler olanaksız.

"AYKUT KOCAMAN EN İYİ TRANSFER GÖNDERECEKLERİMİZ DEMİŞTİ"

Aykut Kocaman bir maçtan sonra, "Bizim yapacağımız en büyük transfer göndereceğimiz oyuncular olacak' diye açıklama yapmıştı. Elden oyuncu çıkartabilirse takviye yapacaklarını düşünüyorum

"ROBİN VAN PERSİE TURİST OLDU"

Eski Fenerbahçeli yönetici Murat Aşık, Robin van Persie'nin transferiyle ile ilgili FutbolArena'ya flaş bir açıklama yaptı.

"VAN HOOİJDONK UYARMIŞTI"

Robin van Persie, Fenerbahçe'ye gelmeden önce efsaneydi. Bice geldikten sonra İstanbul'un güzelliklerini yaşayan bir turist oldu. Sağlık kontrollerinde Robin van Persie'nin sakatlığı olduğu ve sürekli oynayamayacağı yer alıyor. Takımın eski golcüsü Van Hooijdonk'un kulübe haber gönderip, 'Robin van Persie'yi almayın; sakatlığı va, faydası olmaz' dediği yönünde yorumlar oldu ama Vitor Pereira ve Terraneo bu yoruma kulak asmamıştı. Banka teminatı garantili Robin van Persie'ye sözleşme imzalatıldı. Dolayısıyla istediğin zaman Van Persie'yi takımdan gönderemiyorsunuz.

Sarı Lacivertli takımla ilgili Fenerbahçe Haberleri için özel sayfamızı takip edebilirsiniz.
 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)