comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Muharrem İnce'den Star TV'de Ali Koç ve Fenerbahçe örneği

04 Haziran 2018, Pazartesi 20:06
Muharrem İnce'den Star TV'de Ali Koç ve Fenerbahçe örneği

CHP Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce, Fenerbahçe Kongresi hakkında konuştu ve Ali Koç'un seçimi kazanmasıyla ilgili değerlendirmelerde bulundu. 

FutbolArena - CHP Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce, Star TV'de Nazlı Çelik'in konuğu oldu. Seçim öncesi açıklamalarda bulunan Muharrem İnce, konu futbola ve önceki gün Fenerbahçe Kongresi'ne gelince çarpıcı ifadeler kullandı. 


Muharrem İnce hangi takımlı?


Futbolla arasının çok iyi olmadığını ve genellikle maçları izlemek için fırsat bulamadığını söyleyen Muharrem İnce, Fenerbahçe'de başkanlığa seçilen Ali Koç'u arayıp, kutladığını dile getirdi. 

"SOSYAL MEDYADA YAPILAN BENETME BENCE DOĞRU"
Sayın Ali Koç'u aradım ve kutladım. Bazen böyle olur. Sizin başarılı, başarısız olmanız da önemli değildir. Değişim rüzgarı geldiği zaman önünde duramazsınız. Ben Fenerbahçeliyim. Kongre delegeseyim ama oy kullanmya gitmedim. Sosyal medyada da görüyorsunuz. Ali Koç geldi, Muharrem İnce de gelir diye bir benzetme yapıyorlar. Bence doğru da yapıyorlar. 
 

Muharrem İnce kimdir, kaç yaşında? (Muharrem İnce hayatı)


Yalova doğumlu olan Muharrem İnce, Elmalık köyünde dünyaya geldi. 4 Mayıs 1964 doğumlu olan Muharrem İnce'nin babasının ismi Şerif, annesinin adı Zekiye'dir. Muharrem İnce eğitim hayatını tamamladıktan sonra Uludağ Üniversitesi Fizik-Kimya Öğretmenliği Bölümü'nden mezun oldu ve Fizik Öğretmeni olarak göreve başladı. Birçok lise ve dershanelerde fizik öğretmenliğinin yanı sıra müdürlük de yapan Muharrem İnce, Atatürkçü Düşünce Derneği Başkanlığı, Yalovaspor Basın Sözclüğü, CHP Yalova İl Başkanlığı ve CHP Parti Meclisi Üyeliği görevlerinde de bulundu. 

Muharrem İnce evli ve 1 çocuk babasıdır.

FutbolArena Haber Turu (24 Eylül 2020)