comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Moussa Sow'un Fenerbahçe isteği: "Beşiktaş ve Galatasaray gibi..."

28 Mart 2020, Cumartesi 20:29
Moussa Sow'un Fenerbahçe isteği:

Moussa Sow, eski takımı Fenerbahçe'nin son durumu, geçmiş günler ve şu anda bulunduğu Paris'teki Koronavirüs salgınına dair konuştu. 

FutbolArena - Fenerbahçeli eski futbolcu Moussa Sow, beIN Sports'a konuştu. Paris'te olan Sow, Koronavirüs salgını hakkında Fransa'daki son durumu aktarırken, Fenerbahçe'ye dair de açıklamalarda bulundu. 

"FRANSA'DA DURUM KÖTÜ"
Paris'teyim. Fransa'da durum kötü. Dünyanın birçok bölgesine yayılmış virüsten bahsediyoruz. Büyük bir problemle karşı karşıyayız. Evimde karantinadayım. Sıcak evimde hayatıma devam ediyorum. 

"FENERBAHÇE BENİM HER ŞEYİM"

Fenerbahçe'de çok güzel günlerim oldu. Güzel duygular yaşadım, farklı duygular yaşadım. Çok keyif aldım, çok üzüldüğüm anlar da oldu. Kupalar kazandım. Kupa ve lig şampiyonlukları yaşadım. Avrupa Ligi'nde yarı finale çıktığımız bir sezon oldu. Fenerbahçe benim kalbimin kulübü. Fenerbahçe'nin kalbimdeki yeri asla değişmeyecek ve Fenerbahçe benim için her şey. 

"SON 2 YILDA FENERBAHÇE'NİN DURUMU İÇ AÇICI DEĞİL"

Son 2 yılda Fenerbahçe'nin durumu iç açıcı değil. Fenerbahçe de tıpkı Galatasaray ve Beşiktaş gibi Türkiye'nin en büyük kulüpleri. O yüzden Fenerbahçe'nin de hep yukarılarda olmasını isterim. Umarım en kısa zamanda daha iyi olurlar ve Fenerbahçe kupalar kazanır. 

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (24 Eylül 2020)