comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Mircea Lucescu: "Fenerbahçe'den teklif aldım ama gidemem"

19 Mayıs 2022, Perşembe 00:21
Mircea Lucescu:

Dinamo Kiev teknik direktörü Mircea Lucescu, Fenerbahçe'den teklif aldığını ancak takımı Ukrayna'daki kaosta yalnız bırakmak istemediğini açıkladı.

FutbolArena Dış Haberler - Fenerbahçe'de teknik direktör temasları devam ederken, Mircea Lucescu'ya teklif götürüldüğü ortaya çıktı. Dinamo Kiev'deki geleceği hakkında gelen soruya yanıt veren Rumen teknik adam, yapılan ciddi tekliflerden birinin Fenerbahçe olduğunu söyledi.

Romanya basınından GSP'ye konuşan Dinamo Kiev teknik direktörü Mircea Lucescu, Fenerbahçe'den teklif aldığını ancak takımı Ukrayna'daki kaosta yalnız bırakmak istemediğini açıkladı.
SORU: "BU YAZ DİNAMO KİEV'DEN AYRILIYOR MUSUNUZ?"

"Çok ciddi teklifler var. Bunlardan birini de Fenerbahçe'den aldım ama takımı bu kaosun içinde bırakıp gidemem. 2024'e kadar sözleşmem var."

MIRCEA LUCESCU'NUN KARİYERİ

Beşiktaş ve Galatasaray ile Süper Lig şampiyonlukları yaşayan Mircea Lucescu, kariyerinde Shakhtar Donetsk'i 8 kez, Dinamo Kiev'i ise 1 kez lig şampiyonluğuna taşıdı. Galatasaray ile UEFA Süper Kupa madalyası da bulunan Rumen teknik adam, 23 Temmuz 2020'den bu yana Dinamo Kiev'de görev yapıyor.

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!