comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Mircea Lucescu: 'Fenerbahçe'den daha dezavantajlıyız'

20 Temmuz 2022, Çarşamba 23:28
Mircea Lucescu: 'Fenerbahçe'den daha dezavantajlıyız'

Mircea Lucescu, Fenerbahçe maçının ardından açıklamalarda bulundu ve potansiyellerini ortaya çıkaracaklarını, şu anki koşullarda Fenerbahçe'ye göre dezavantajlı olduklarını söyledi. 

FutbolArena - Dinamo Kiev Teknik Direktörü Mircea Lucescu, Fenerbahçe maçının ardından açıklamalarda bulundu. 

"BAZI KARTLARDAN MEMNUN DEĞİLİM"
Bizim için kolay bir durum değildi. Maç içerisinde bazı kartlardan memnun değilim. Sezonun ilk maçı. Genel olarak durumdan memnunum. 

"DAHA ÇOK TARAFTAR BEKLERDİM"

Ukrayna'ya şu durumda kim gelip oynamak ister ki? Yakın zamanda potansiyelimizi göreceğiz. Daha iyi olacağımızı söyleyebilirim. Statta çok daha fazla taraftar bekliyordum. Şampiyonlar Ligi elemeleri ve önemli bir maç. Çok daha fazla taraftar bekliyordum. Ancak stada gelen taraftarlar da iyi bir atmosfer yarattı.

"20 OYUNCUMUZ VAR. RAKİBE GÖRE DEZAVANTAJLIYIZ RİSK ALMAK İSTEMEDİM"

Takımımın yüksek bir potansiyeli var. Oyuncu değişiklikleri için uzun süre bekledim. Risk almamanın bu durumda daha iyi olduğunu düşündüm. Bu nedenle bekledim. Sadece 20 oyuncumuz var. Rakibe göre bu konuda dezavantajımız var. 

"İSTANBUL'A KAZANMAYA GİDECEĞİZ"

8 ay sonra ilk resmi maçımız. Bunu unutmayın. Kolay değil. Risk almadık. Fenerbahçe'nin çok iyi oyuncularının olduğunu biliyorduk. Biz aynı kadroyla oynadık. 0-0 olumlu sonuç. İstanbul'a kazanmaya gideceğiz. Bugün olduğu gibi Fenerbahçe risk almak zorunda kalacak. Şansımız var. 

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!