comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Milli futbolculardan çocuklara 23 Nisan jesti! Çığ gibi büyüdü

23 Nisan 2020, Perşembe 20:22
Milli futbolculardan çocuklara 23 Nisan jesti! Çığ gibi büyüdü

Milli futbolcular Ozan Tufan, Mert Günok, Cengiz Ünder ve Çağlar Söyüncü, 23 Nisan nedeniyle okullara hediyeler gönderdi.

FutbolArena - Roma'da forma giyen milli oyuncu Cengiz Ünder'in 100 okula futbol topu edeceğini açıklamasın ardından, Medipol Başakşehir kalecisi Mert Günok da Cengiz'e destek vermişti. 2 futbolcunun ardından Anadolu Efes'in milli oyuncusu Sertaç Şanlı da kervana 100 okula basketbol topuyla katıldı. Ozan Tufan kitap göndereceğini açıkarlen, Çağlar Söyüncü ise eşofman takımlarıyla destek verdi.

OZAN TUFAN'DAN 100 OKULUN KÜTÜPHANESİNE BAĞIŞ
Fenerbahçe'nin 25 yaşındaki orta saha oyuncusu Ozan Tufan, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda Cengiz Ünder'in başlattığı akıma destek verdi. Tufan, sosyal medya hesabından yayınladığı video ile, "Bu özel günde Cengiz'in yardımlarına ben de 100 okulumuzun kütüphanelerine kitap bağışında bulunarak destek oluyorum. Nice 100 yıllara. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız kutlu olsun!" dedi.

ÇAĞLAR SÖYÜNCÜ'DEN EŞOFMAN TAKIMI JESTİ

Çağlar Söyüncü ise "Böylesine güzel bir günde ben de Cengiz Ünder'in ve diğer arkadaşlarımın bu güzel hediyelerine ek olarak okullarımızda ihtiyaç sahibi olan 100 kardeşime eşofman takımı hediye ediyorum. Nice 100 yıllara. #23Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız Kutlu Olsun!" açıklamasında bulundu.

VOLEYBOL FEDERASYONU DESTEK VERDİ

Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, bu anlamlı desteklere federasyon olarak katkı sağlayacaklarını belirtti. Türkiye genelindeki ihtiyaç sahibi 100 okula 100 adet mini voleybol seti vereceklerini belirten Üstündağ, "Böylesine anlamlı ve özel bir günde milli sporcumuz Cengiz Ünder'in başlattığı, ardından Ozan Tufan, Mert Günok ve Sertaç Şanlı'nın desteğiyle 100 okulumuza çok güzel hediyeler gitti. Biz de 100 okulumuza geleceğin voleybolcu yıldızları için mini voleybol seti armağan ediyoruz. Nice 100 yıllara!" açıklamasını yaptı.

Son dakika Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!