comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Miha Zajc'ın menajeri açıkladı! "Sampdoria'ya transfer"

18 Temmuz 2019, Perşembe 12:26
Miha Zajc'ın menajeri açıkladı!

Fenerbahçe'de geleceği merak edilen oyunculardan biri olan Miha Zajc ile ilgili menajerinden açıklama geldi.

FutbolArena Dış Haberler - Fenerbahçe'de transfer çalışmaları devam ederken takımdan ayrılacak futbolcularla ilgili gelişmeler de yaşanıyor. Sarı lacivertlilerde Miha Zajc hakkında çıkan transfer iddialarına menajerinden yanıt geldi. İtalyan basınına açıklamalarda bulunan Jaka Lucu, Fenerbahçe'nin Zajc'ı satmaya niyeti olmadığını belirtti. 
 

Fenerbahçe Transferleri: Miha Zajc, Sampdoria'ya transfer olacak mı?


İtalyan basınından Calciomercato'da yer alan habere göre Sampdoria, Fenerbahçe'den Zajc'ı transfer etmek istiyor. Konuyla ilgili görüşü alınan Zajc'ın menajeri, "Zajc'ın Fenerbahçe ile 4 yıllık sözleşmesi var ve İstanbul'da çok mutlu. Büyük bir başkan, mükemmel bir antrenör ve mükemmel bir sportif direktöre sahip. Fenerbahçe geleceğin yeni kadrosunu kurmak için çalışıyor ve ve hırslı olan futbolcuları göndermeye niyeti yok." açıklamasında bulundu.

DİNAMO KİEV DE ZAJC'I İSTİYOR

Öte yandan yine Ukrayna basınındaki haberlere göre Dinamo Kiev yöneticilerinden Zajc'ın transferiyle ilgili açıklama gelirken, Slovenyalı futbolcuyla ilgilendiklerini doğruladı. Yapılan açıklamada, "Zajc listemizdeki oyunculardan birisi. Kendisini takımda görmek isteriz ama Fenerbahçe ile anlaşmak zorundayız. Şu anda kesinleşen bir durum yok. Önümüzdeki günlerde netlik kazanır." ifadelerine yer verildi. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!