comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Metin Şen kimdir? (Fenerbahçe yöneticisi Metin Şen'den Şenol Güneş'e çiçek verilecek iddialarına yanıt)

18 Eylül 2018, Salı 00:30
Metin Şen kimdir? (Fenerbahçe yöneticisi Metin Şen'den Şenol Güneş'e çiçek verilecek iddialarına yanıt)

Fenerbahçe yöneticisi Metin Şen, Ali Koç'un derbide Şenol Güneş'e çiçek vereceği iddiaları hakkında konuştu. 

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig 6. haftasında oynanacak olan Fenerbahçe - Beşiktaş derbisi öncesinde Beyaz TV'de, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un sahaya inerek Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş'e çiçek vereceği iddia edildi. 

Bu iddiaların ardından Fenerbahçe yöneticisi Metin Şen kendisine ait sosyal medya hesabından çok konuşulan bir paylaşımda bulundu. Metin Şen, "Çiçek annelere verilir. Nokta." paylaşımını yaptı. 
 

Fenerbahçe Beşiktaş İddaa oranları (Fenerbahçe Beşiktaş ne zaman?)


Spor Toto Süper Lig'de 6. haftada oynanacak Fenerbahçe Beşiktaş maçının İddaa oranları açıklandı. Buna göre Fenerbahçe'nin galibiyetine 2,00 oran verilirken, Beşiktaş'ın galibiyetine 2,65 oran verildi. Fenerbahçe Beşiktaş derbisinin beraberlik oranı ise 3,10 oldu. 
Fenerbahçe Beşiktaş derbisi 29 Eylül Pazartesi günü Kadıköy Ülker Stadı'nda oynanacak ve 21.00'de başlayacak.


Metin Şen kimdir?


Metin Şen, University of Northhampton Kimya Mühendisliği'nden mezun olduktan sonra Maga Deri'de 1986 – 1987 yılları arasında Ürün Müdür Yardımcısı olarak görev yaptı. 
 
1990-2013 yılları arasında, havacılık ve enerji sektöründe çeşitli şirketlerde Kurucu Ortak, Yönetim Kurulu Başkanı ve Üyesi olarak görev yapmıştır. 
 
2013 yılından itibaren Dine Restaurant Gıda ve Turizm İşl. İth. İhr. A.Ş.'nin Yönetim Kurulu Başkanı ve 2017 yılından itibaren de Sensino İnternet ve Bilişim Hizmetleri Pazarlama A.Ş.'de Kurucu Ortak olarak görev yapmaktadır.
Metin Şen, 1907 Fenerbahçe Derneği Yönetim Kurulu Üyesidir. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!