comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Mesut Özil'in menajerinden transfer açıklaması

12 Mayıs 2020, Salı 16:49
Mesut Özil'in menajerinden transfer açıklaması

Mesut Özil'in menajeri Erkut Söğüt, oyuncunun geleceği hakkında açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Fenerbahçe ile transferde adı anılan Mesut Özil'in menajeri Erkut Söğüt, beIN Sports'a açıklamalarda bulundu. Mesut Özil'in sözleşmesinin sonuna kadar Arsenal'de kalacağını belirten Söğüt, yıldız futbolcunun Arsenal sonrasında birkaç yıl daha futbol oynayabileceğini ifade etti.
 

Mesut Özil, Fenerbahçe'ye transfer olacak mı?


Mesut Özil'in sözleşmesi tamamlanana kadar Arsenal'de devam edeceğini belirten Söğüt, "Mesut'un Arsenal'de 1 yıllık daha sözleşmesi var ve bu anlaşmaya sadık kalacak. Daha sonra neler olacağını zaman gösterecek. Arsenal'den sonra futbol oynayabileceği birkaç yıl daha olacak." ifadelerini kullandı.

ACUN ILICALI'DAN MESUT ÖZİL SÖZLERİ
Sosyal medyada yaptığı canlı yayında konuşan Acun Ilıcalı, "Mesut Özil, Fenerbahçe'ye getir şeklinde istekler var. Yakında sanki güzel şeyler olabilir diye düşünüyorum. Öyle hislerim var. Mesut'u çok seviyorum. Fenerbahçeliyim. Bu konuda elimden bir şey gelirse yapacağım. Bu konuda bir çaba içerisindeyiz. Anlatmak isterdim ama çok da anlatamıyorum. Sonra anlatırız. Başkanımız bu konuda zamanı geldiğinde..." demişti.

Acun Ilıcalı, "Bildiğiniz gibi kontratlar var, kontratın bitmesi geliyor. Mesut'un kontratı bittiği zaman bence favori Fenerbahçe olur. Çünkü başkanımız Mesut'u getirebilecek bir başkan. Ben de bu konuda elimden ne gelirse yaparım." şeklinde sözlerini noktaladı. 

Son dakika Transfer Haberleri FutbolArena'da.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"