comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Mesut Özil'den transfer sözleri! 'Sözleşmem bitince...'

12 Şubat 2020, Çarşamba 01:08
Mesut Özil'den transfer sözleri! 'Sözleşmem bitince...'

Fenerbahçe ile anılan Mesut Özil, Arsenal'daki geleceği hakkında açıklamalarda bulundu.

FutbolArena Dış Haberler - Arsenal'da forma giyen yıldız futbolcu Mesut Özil, takımdaki geleceği hakkında konuştu. Kulüple 1,5 yıl daha sözleşmesi olduğunu vurgulayan Mesut Özil, sonrasını göremediğini söyledi. İsmi sık sık Fenerbahçe ile anılan 31 yaşındaki futbolcu, transfer açıklamalarıyla dikkat çekti.
 

Mesut Özil, Arsenal'dan ayrılacak mı?


ESPN'e röportaj veren Mesut Özil, geleceği hakkında yönetilen soruya "Arsenal ile 1,5 yıl daha sözleşmem var. Bundan sonra ne olur, bilmiyorum. Geleceği göremiyorum." cevabını verdi.

"HEDEFİMİZ ŞAMPİYONLAR LİGİ"
Mesut Özil sözlerinin devamında, "Şu an yapabileceğim tek şey kendim ve Arsenal'ın başarısı için her şeyimi vermek olacaktır. Gelecekte neler olacağını göreceğiz." ifadelerini kullandı.

Şampiyonlar Ligi vizesini alacaklarına inandığını belirten Mesut Özil, "Bizim için zor bir sezon oldu. Hedefimiz Şampiyonlar Ligi'ne katılmak. Şu an Arteta ile iyi yoldayız. Onunla sadece 2 ayda çok geliştik." dedi.

FENERBAHÇE SORUSUNA YANIT
Mesut Özil geçtiğimiz ay Bein Sports'a yaptığı açıklamada Fenerbahçe sorusuna yanıt verirken, "Buradaki bu sene ve seneye de olmak üzere devam edecek kontratımdan çok memnunum. Şimdiden geleceğin ne getireceğini söylemek olmaz. Şu an Türkiye'de oynayıp oynamayacağımı kimse bilemez. Gelecek konusunda ben de heyecanlıyım ama neler olacağını bilemiyorum." yorumunda bulunmuştu.

Son dakika Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!