comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Mesut Özil: 'Türkiye'de sadece Fenerbahçe'de oynarım!'"

11 Ocak 2021, Pazartesi 21:53
Mesut Özil: 'Türkiye'de sadece Fenerbahçe'de oynarım!'

Transferi gündemde olan Mesut Özil, Türkiye'deki en büyük kulübün Fenerbahçe olduğunu söyledi.

FutbolArena - Arsenal'da forma giyen ve Fenerbahçe'ye transferi konuşulan Mesut Özil, sosyal medya hesabından flaş açıklamalarda bulundu. Mesut Özil, takipçilerine verdiği yanıtlarla gündem yarattı.

"FENERBAHÇE TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK KULÜBÜ"
Bir taraftarın "Neden çocukluğundan beri Fenerbahçe'yi destekliyorsun? Seni Fenerbahçe taraftarı yapan en önemli şey nedir?" sorusunu yanıtlayan Mesut Özil, "Almanya'da Fenerbahçe taraftarı olarak büyüdüm. Fenerbahçe, İspanya'daki Real Madrid gibi. Türkiye'nin en büyük kulübü." ifadelerini kullandı.

"İSTANBUL'DA EN SEVDİĞİM SEMT KADIKÖY"

Mesut Özil, İstanbul'da en sevdiği semti sosyal medya hesabından açıkladı. Bir takipçinin sorusunu yanıtlayan Mesut Özil, en sevdiği semt için Kadıköy yanıtını verdi. Özil'in bu yanıtı Fenerbahçe taraftarlarını bir kez daha heyecanlandırdı.

"SCHALKE'YE DÖNMEK SEÇENEKLERİM ARASINDA YOK"

Schalke'ye dönme düşüncesi olup olmadığı yönünde gelen soruyu yanıtlayan Mesut Özil, "Schalke'ye her zaman sempatim oldu. onlar için en iyisini diliyorum. Fakat Schalke'ye dönmek şu anda benim için bir seçenek değil." dedi.

"EN BEĞENDİĞİM TÜRK FUTBOLCU RIDVAN DİLMEN"

Mesut Özil aynı zamanda "Tüm zamanlarda en beğendiğim Türk futbolcu Rıdvan Dilmen" açıklamasını yaparken, "Küçükken giydiğim Fenerbahçe formasında 10 numara Okocha yazıyordu." itirafında bulundu.

İzlediği Türk dizilerini de sıralayan Özil, "Uyanış Selçuklu, Payitaht Abdülhamid ve Kuruluş Osman" yanıtını verdi.

"TÜRKİYE'YE GİDERSEM SADECE FENERBAHÇE'YE GİDERİM"

"Futbolu bırakmadan önce oynamak istediğim iki ülke var. ABD ve Türkiye. Türkiye'ye gidersem sadece Fenerbahçe'ye giderim." 

Son dakika Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"