comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Mesut Özil: "Şampiyon olacağımıza inanıyorum"

28 Ocak 2021, Perşembe 23:01
Mesut Özil:

Mesut Özil, Süper Lig'de bu sezon şampiyonluk yarışı dışında saha içindeki taktik anlayışı hakkında açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Fenerbahçe'nin dünyaca ünlü transferi Mesut Özil, TRT Deutsch kanalına röportaj verdi. 

"ŞAMPİYON OLACAĞIMIZA İNANIYORUM"
Çok mutluyum. Fenerbahçe benim her zaman hayalimdi. Çocukluğumdan beri bu takımın büyük bir taraftarıydım ve Fenerbahçe sürekli takip ettiğim takımdı. Şimdi buradayım. Hedefimiz şampiyonluk. Bunu başaracağımıza inanıyorum. 

"MAÇLARDAN ÖNCE DUA"

Ben bir Müslümanım. Önce Kur'andan kesitler okuyorum. Bunları okuduktan sonra da tabii ki takım arkadaşlarım için her şeyin yolunda gitmesini diliyorum. Bunun gibi şeyler. 

Soru: "Erol Bulut, Okocha ile Frankfurt ve Fenerbahçe'de birlikte oynadı. Erol Bulut'un futbolculuk dönemini hatırlıyor musun?"

Hepsini değil diyelim. Tabi ki o zamanlar Fenerbahçe'yi takip ediyordum ve hem Erol Bulut, hem de Okocha'nın maçlarını seyrediyordum. Okocha tabi teknik olarak çok yetenekliydi. İkisi de çok başarılı ilere immza attı. Ben de aynı başarılara imza atmak istiyorum. 

Soru: Hangi sistemi tercih ediyorsun?

Bu sadece teknik direktörün vereceği bir karar. Ben kendimi en iyi hissettiğim pozisyon oyuncu kurucu pozisyonu. Ancak dediğim gibi teknik direktör her şeyin kararını verir. 

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"