comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Mesut Özil: "Fenerbahçe'ye tatil yapmaya gelmedim"

21 Haziran 2022, Salı 19:26
Mesut Özil:

Mesut Özil sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, ""Fenerbahçe'ye tatil yapmaya gelmedim. Birçok hedefim var ve bunları gerçekleştirmeden futbolu bırakmayacağım." dedi. 

FutbolArena - Mesut Özil instagram hesabından açıklamya yaptı ve "Hem ben, hem de kulübüm futbolun doğasında olan bir süreçten geçiyoruz. Bu süreci en iyi şekilde atlatarak sevdam Fenerbahçe'ye hizmet etmek en büyük arzumdur. Taraftarlarımızdan ricam, medyada çıkan yalan haberlere itibar etmemeleridir." ifadelerini kullandı. 

MESUT ÖZİL'İN SOSYAL MEDYA HESABINDAN YAPTIĞI AÇIKLAMA
Kamuoyunda şahsımla ilgili yapılmaya çalışılan itibarsızlaştırmaları engellemek ve camiamızı doğru bilgilendirmek adına bu açıklamayı yapmak istedim.

Öncelikle bireysel olarak özel bir program eşliğinde hazırlıklarımı yapıyor, her an çocukluk aşkıma kavuşmak ve katkı vermek adına sabırla zamanımın gelmesini bekliyorum.

Ben Fenerbahçe'ye ve vatanım Türkiye'ye tatil yapmaya gelmedim. Şanlı formamızı terlettiğim her anda katkı vermekten başka bir amaç ilke edinmedim. Çocukluk aşkım Fenerbahçe'de yaşamayı arzu ettiğim bir çok hedefim var. Bunları gerçekleştirmeden futbolu bırakmayacağım.

Hem ben, hem de kulübüm futbolun doğasında olan bir süreçten geçiyoruz. Bu süreci en iyi şekilde atlatarak sevdam Fenerbahçe'ye hizmet etmek en büyük arzumdur.

Taraftarlarımızdan ricam, medyada çıkan yalan haberlere itibar etmemeleridir.


Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!