comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Mesut Özil, Fenerbahçe için İstanbul'a geldi: 'Rüyam gerçek oldu'

18 Ocak 2021, Pazartesi 01:11
Mesut Özil, Fenerbahçe için İstanbul'a geldi: 'Rüyam gerçek oldu'

Fenerbahçe'nin yeni transferi Mesut Özil gece saatlerinde özel uçakla İstanbul'a geldi.

FutbolArena - Fenerbahçe'nin Mesut Özil rüyası gerçek oldu. Arsenal'dan ayrılan Mesut Özil, Fenerbahçe için ailesiyle birlikte gece saatlerinde özel uçakla İstanbul'a ulaştı. Yıldız oyuncu ve ailesini taşıyan özel uçak Atatürk Havalimanı Genel Havacılık Terminali'ne iniş yaptı.

MESUT ÖZİL'İ EMRE BELÖZOĞLU KARŞILADI
Atatürk Havalimanı'na inen Mesut Özil'i Fenerbahçe Sportif Direktörü Emre Belözoğlu ve basın mensupları karşıladı.

MESUT ÖZİL: "Ben her zaman Fenerbahçeliydim! Fenerbahçe olarak büyük bir camia olduğumuzu her zaman biliyoruz. Bana destek olan herkesten Allah razı olsun. Çok mutluyum, çok heyecanlıyım. Sadece Fenerbahçe'nin değil, benim de rüyam gerçekleşti. Allah Fenerbahçe taraftarından razı olsun."

EMRE BELÖZOĞLU: "Allah izin verirse hep beraber nice kupalar kazanacağımız seneler yaşarız. Mesut Özil, dünya futbolunun görmüş olduğu en büyük yıldızlardan birisi. İyi ve güçlü bir takımımız var. Mesut ile büyük kupalar kazanacağız inşallah."

AMİNE GÜLŞE: "Çok mutluyuz. Ülkemize döndük. Şükürler olsun. Mesut Özil'in zaten çok sevdiği kulüp Fenerbahçe. Gururluyuz. Hayırlısı olsun hepimiz için."

ARSENE WENGER: Mesut Özil transferi ligde güçlü bir konumda bulunan Fenerbahçe için güzel bir haber. Mesut, şampiyonluğu kazanma konusunda iddialı olan takımı için yapbozun bir parçası olabilir. Fenerbahçe hakkında konuşmadık çünü Arsenal'de kalmasını istedim. Ailesiyle, menajeriyle, babasıyla tanıştım. Bu sayede Türkiye ile güçlü bir ilişkisi vardı. Aynı zamanda Türkiye Ligi'ne ilgisi vardı. (beIN)

FutbolArena TV canlı yayının transferi yorumlayan Senad Ok, "Türkiye'ye daha önce birçok dünya yıldızı geldi. Ancak bu gelen dünya yıldızı Mesut Özil, bizden biri. Vatanına geldi. Fenerbahçe için geldi. Mesut Özil belli bir fedakarlık yaptı. Bu seneyle ilgili maaşını Arsenal ödeyecek. Sonraki yıllar için sponsorlar devreye giriyor. Mesut Özil'in heyecanı gözlerinden, sözlerinden anlaşılıyor. Fenerbahçe'nin büyüklüğü ve taraftarın sevgisi hakkında konuşurken gerçekten heyecanlıydı. Güzel bir görüntü vardı." ifadelerini kullandı.

FENERBAHÇE'NİN MESUT ÖZİL AÇIKLAMASI

"Kulübümüz, transfer süreçlerini ilerletmek için Mesut Özil'i İstanbul'a getiriyor. Profesyonel futbolcu Mesut Özil'in transferi konusunda görüşmelere başlanmıştır Yatırımcılarımızın bilgisine sunarız."

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"