comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Mert Hakan Yandaş'ın gol hikayesi! "Secde yapacağız"

22 Kasım 2020, Pazar 14:50
Mert Hakan Yandaş'ın gol hikayesi!

Fenerbahçe'de Mert Hakan Yandaş'ın attığı golle ilgili maç öncesi Sadık Çiftpınar ile yaşadığı diyalog ortaya çıktı.

FutbolArena - Süper Lig'de Gençlerbirliği deplasmanına 5-1 kazanan Fenerbahçe'de şık bir gole imza atan Mert Hakan Yandaş'ın maç öncesi takım arkadaşları ve yakın çevresiyle yaptığı konuşmalar ortaya çıktı.

SADIK ÇİFTPINAR: "GOL ATACAKSIN, SECDE YAPACAĞIZ"
Skorer'in haberine göre, Gençlerbirliği deplasmanında attığı muhteşem şutla sarı lacivertli forma altında ilk resmi golünü atan Mert Hakan'ın maçtan önce tüm arkadaşlarının desteği aldığı ortaya çıktı. İlk olarak hafta içi Sadık Çiftpınar ile birlikte gittiği cafede bir taraftarın forma talebine, "gol attığım maçın formasını yollayayım" diyen Mert Hakan'a Sadık, "bu hafta atıp yollayacaksın hissediyorum" dedi.

Hafta boyunca sosyal çevresinden birçok insan mesaj atarak gol atacağını Mert Hakan'a söylerkerken, Sadık'ın yine maç günü, "bugün gol atacaksın, gelip secde yapacağız” der. Son olarak Caner Erkin ve Sportif Direktör Emre Belözoğlu, Mert'e gol atacağını hissettiklerini ve maça gitmeden birini bulup sadaka vermesini söylüyorlar.

Mert de otel çevresinde bir ihtiyaç sahibi bulup dediklerini yerine getirdi ve karşılaşmada muhteşem bir gol atarak adeta sarı lacivertli formaya yeniden merhaba dedi.

Son dakika Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"