comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Mehmet Topal saati niye gösterdi? FutbolArena açıklıyor

05 Ekim 2018, Cuma 22:22
Mehmet Topal saati niye gösterdi? FutbolArena açıklıyor

Fenerbahçe, UEFA Avrupa Ligi'nde Spartak Trnava ile oynadığı karşılaşmada Mehmet Topal'ın maçın son dakikalarında hocaya saati göstermesinin nedeni belli oldu.

FutbolArena Özel - Fenerbahçe'nin UEFA Avrupa Ligi'nde Spartak Trnava'yı 2-0 ile geçtiği maçta sürpriz bir gelişme yaşandı. Mehmet Topal'ın 88. dakikada hocaya saat işareti yaptığı fotoğrafın ayrıntısına FutbolArena ulaştı.
 

Mehmet Topal, Spartak Trnava maçında neden oyuna girmek istedi? 


Fenerbahçe'nin başarılı oyuncusu Mehmet Topal'ın maçın son dakikalarında hocaya saat işareti yapması tepki toplamıştı. 88. dakikada Islam Slimani'nin yerine oyuna giren milli futbolcunun bu hareketi neden yaptığı da ortaya çıktı.

Sarı-Lacivertlilerin 32 yaşındaki milli futbolcusu, UEFA Avrupa Ligi'nde Spartak Trnava karşısında forma giymesi durumunda profesyonel kariyerinin 500. kulüp maçını oynayacaktı. Mehmet Topal bu hedefe ulaşmak için maçın son anlarında oyuna girmek istedi. Cocu da oyuncusunun isteğine uydu ve oyuna soktu.
 

Fenerbahçe'den son dakika kadro dışı açıklaması


Fenerbahçe'de sıcak gelişme. Fenerbahçe yönetimi alınan karar ile Volkan Demirel, Aatıf, Nabil Dirar ve teknik ekipten birçok isimin kadro dışı kaldığını açıkladı.
Fenerbahçe'de A Takım teknik heyetinden kadro dışı bırakılan isimlerin geçmişi ise oldukça dikkat çekici. Kadro dışı kaldığı açıklanan Turgay Altay, Murat Öztürk ve Alper Aşçı'nın Aykut Kocaman döneminde A takım teknik heyet ekibinde de yer aldığı öğrenildi.
Fenerbahçe'de yapılan kadro dışı açıklamasında isimleri yer alan Turgay Altay ve Alper Aşçı'nın aksine Murat Öztürk'ün uzun yıllardır kulüpte görev aldığı ancak Turgay Altay ve Alper Aşçı'nın Aykut Kocaman döneminde takıma katıldığı belirtildi.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Transfer Turu (14 Haziran 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.