comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Mehmet Topal, Josef ve Neustadter'den şampiyonluk çağrısı

02 Şubat 2018, Cuma 17:42
Mehmet Topal, Josef ve Neustadter'den şampiyonluk çağrısı

Fenerbahçeli futbolculardan Mehmet Topal, Josef de Souza ve Roman Neustadter'den Gençlerbirliği maçı öncesi önemli açıklamalar geldi. 

FutbolArena - Fenerbahçe, Süper Lig 20. haftasında sahasında Gençlerbirliği'ni konuk edecek. Trabzonspor beraberliğinin ardından Gençlerbirliği engelini kayıpsız atlatmayı hedefleyen sarı lacivertlilerde futbolcular müsabaka öncesinde kulüp televizyonuna konuştu. 
 

Fenerbahçe - Gençlerbirliği maç haberleri


Fenerbahçeli futbolculardan Mehmet Topal, Josef de Souza ve Roman Neustadter maç öncesinde şu ifadeleri kullandılar:

MEHMET TOPAL: "ZORLU BİR PERİYODA GİRDİK"
Tabi, zor bir maça çıkacağız. İkinci yarının başlamasıyla zorlu bir periyoda girdik. Önümüzde rakiplerimizle oynayacağımız önemli maçlar da var. Takım halinde iyi hazırlandık. Hafta içinde oynadığımız Giresunspor maçındaki galibiyetin de vermiş olduğu özgüvenle, mutlulukla, yarınki maça hazır bir şekilde çıkmayı hedefliyoruz. İnşallah yarın da kazanıp yolumuza devam etmek istiyoruz. Aslında bunu birkaç ay önce yapsaydık çok daha iyi olurdu diye düşünüyorum. Biz, birlikte olursak güçlüyüz. Eğer, bölünmeler, ayrılmalar olursa bu takıma olumsuz bir şekilde yansır. Ancak birlikte olursak, bazı şeyleri başarabiliriz. Bizim başarılı olmamızı istemeyen insanları, ancak birlikte olarak yenebiliriz. Onların yayınladığı bu bildiri, bizi futbolcular olarak çok mutlu etti diyebilirim, bütün samimiyetimle. Onlar, sonuna kadar bize desteklerini esirgemesinler. Gücümüzün son damlasına kadar mücadele edip, inşallah şampiyonluğu taraftarlarımıza hediye etmek istiyoruz.

NEUSTADTER: ELİMİZDEN GELENİN EN İYİSİNİ YAPACAĞIZ"

Evimizde taraftarlarımızla birlikte çok iyi maç çıkarmayı planlıyoruz. Elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Umarım stat çok dolu olur. Çünkü taraftarlarımız bizim için itici güç olduğu kadar rakipler için de zorlayıcı faktör. Taraftarların yanımızda durması bizim için özellikle de özgüven açısından çok önemli. Taraftarlarımız yanımızda olduğu sürece maçlarda daha iyi olup, kazanıyoruz.

JOSEF: TARAFTARLARIMIZIN DESTEK AÇIKLAMALARI BİZİ MUTLU EDİYOR

Tabii ki zor maç olacak. Çok iyi çalışıyoruz ve kazanmaya devam ediyoruz. Bu maçı da kazanmak için sahaya çıkacağız. Taraftarların bu tarz destek açıklamaları; bizi çok mutlu ediyor, cesaretlendiriyor. Taraftarlarımız bizim arkamızda olduğu sürece, rakiplerin bizi yenmesi daha da zorlaşıyor. Bu ilgi ve sevgi için çok teşekkür ediyorum.  Yarın stadı doldurup bizi desteklemelerini beliyoruz.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haberleri turu (21 Eylül 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.