comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Mehmet Topal camiaya umut aşıladı

20 Mart 2018, Salı 09:06

Fenerbahçe'nin orta alandaki deneyimli oyuncularından Mehmet Topal, Galatasaray karşısında kaybettikleri 2 puanla her şeyin bitmediğini ve mücadelelerini sonuna kadar sürdürmek istediklerini söyledi.

FutbolArena - Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 26. haftasında Galatasaray ile sahasında 0-0 berabere kalmıştı. Mücadelede 90 dakika sahada kalan Mehmet Topal, Galatasaray maçında aldıkları sonuçla ilgili konuştu.
 

Mehmet Topal'ın Galatasaray derbisi sonrası açıklamaları


Önemli bir fırsat teptiklerini belirten Mehmet Topal, buna karşın camiaya umut dolu mesajlar vermekten vazgeçmedi.

Fanatik'in haberine göre, Mehmet Topal, “Bu sezon her hafta ilginç sonuçlar çıkıyor. Bizim yendiğimiz Başakşehir, Beşiktaş'ı mağlup etti. Liderin 6 puan gerisinde olabiliriz ancak rakiplerimizin birbirleriyle oynayacak olmaları, bizim için büyük bir şans. Hiçbir şey bitmiş değil. Takım olarak şampiyonluğa inancımız tam” dedi.
 

Ali Koç - Aziz Yıldırım kavgası 


Fenerbahçe Başkan Adayı Ali Koç, Aziz Yıldırım'ın açıklamalarına bu sözlerle yanıt verdi:
"HAKSIZ İTHAMLAR..."

Üzülerek görüyorum ki, haksız ithamlar ve iftiraların karşımıza çıktığını görüyorum. Sizden bir ricam var. Benim için üzülmeyin ama çok uyanık olmanızı rica ediyorum. Satır aralarını önemle okumanızı rica ediyorum. 

"KİMSE HAKKINDA HAYALİ SENARYOLAR ÜRETMEDİK"

Biz bugüne kadar sadece kendi projelerimizi, vizyonumuzu, felsefemizi aktarmaya çalıştık. Kimse hakkında hayali senaryolar, iddialar üretmedik. Kulübümüze emek vermiş herkesten saygı ve şükranla söz ettik. Tabi bu yüzden zaman zaman katıldığımız toplantılarda çok naif, mütevazi ve bu şekilde seçim kazanamazsınız, kiminle dans ettiğinizi biliyor musunuz tarzı eleştirenler oldu. "EN SON BÖLÜCÜLÜKLE SUÇLANMA NOKTASINA GELİNDİ"

En başından beri söylediğimiz gibi bizim için her yol mübah değildir. Biz kavganın değil iyiliğin, suçlamanın değil, kucaklamanın kazanacağına yürekten inanıyoruz. 3 Temmuz'dan kaçtı, cimri, personeli işten çıkaracak, kulübü Koç Holding'e çevirecek gibi gibi sözlerin ardından yeni bir şey daha eklendi. Bu da son olarak bölücülükle suçlanma noktasına gelindi. Onlarca iftira ile karşı karşıya kalmak beni derinden yaralamıştır. 

"NEDEN O ZAMAN 2015'TE ÖRNEK BAŞKAN OLARAK GÖSTERİLDİM?"

Madem ben böyle bir Fenerbahçeliydim, neden 2015 kongresinde camiamıza yakışan gelecekteki başkan olarak gösterildim? Aday olmaktan başka hiçbir şey değiştiğini düşünmüyorum. Ben şahsen başkasına böyle bir ithamda bulunsam vicdanım sızlar. Nasıl sızlamıyor anlamıyorum. 

"HER ŞEYİ BENDEN BİLDİLER! BEN NE KADAR KÖTÜ BİR FENERBAHÇELİYMİŞİM"

Alex'in Türkiye'ye gelmesiyle ortaya atılan bölücük söylemi vardı. Çubuklu formamızın her yerde zafere ulaşması için, tribünlerin bir olması için uğraştık. Her zaman diyorum. Şampiyonluğu başkanlığa bin kere tercih ederim. Allah korusun sportif başarısızlık gelse de onu da benden bilecekler. Bundan önceki her şeyi benden bildikleri gibi. Alex'in gelmesiyle başlayan süreçti bu. Efsane kaptanımız Alex'in Türkiye'ye gelişinde de suçlandım. Benden biliniyor. Sponsor sorunu yaşanıyor, benden biliniyor. Camia bölünüyor, benden biliniyor.  Ben ne kadar kötü bir Fenerbahçeliymişim.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.