comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Mehmet Ekici, Trabzonspor'a dava açıyor

24 Aralık 2017, Pazar 09:24
Mehmet Ekici, Trabzonspor'a dava açıyor

Fenerbahçe'nin sezon başında kadrosuna kattığı Mehmet Ekici, Trabzonspor'daki alacakları nedeniyle kulübe dava açma kararı aldı.

FutbolArena - Fenerbahçe'nin geçen sezonun sonunta Trabzonspor'dan kadrosuna kattığı Mehmet Ekici, Bordo-Mavili kulübe dava açtı.

Fenerbahçe'de sezon başında takıma katılan ancak geçirdiği sakatlık ve fiziksel eksiklik nedeniyle çok az forma şansı bulabilen Mehmet Ekici, eski kulübü Trabzonspor'dan alacaklarını alamadığını iddia etti.
 

Mehmet Ekici, Trabzonspor'a neden dava açtı?


Fotomaç'ın haberine göre, geçen sezonun sonunda Trabzonspor ile olan sözleşmesi sona eren ve bedelsiz olarak Fenerbahçe'ye imza atan Mehmet Ekici Trabzonspor'a dava açtı. Uyuşmazlık Çözüm Kurulu'na başvuru yapan Mehmet Ekici alacaklarının ödenmediği iddiası ile 2.317.000 TL'yi Bordo Mavili kulüpten talep etti.
.

Fenerbahçeli Mehmet Ekici'nin adelesinde ikinci derece yırtık 


Sezon başından beri yaşadığı sakatlıklar nedeni ile bir türlü sahalara tam anlamı ile dönemeyen Mehmet Ekici'nin kontrollerinde adalesinde ikinci derecede yırtıp tespit edilmişti. Adalesinde hamstring kasında ciddi derecede bir yırtık oluşan Mehmet Ekici'nin ilk yarıyı kapattığı belirtilmişti. 
Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.