comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Mehmet Ekici ile ilgili Fenerbahçe'nin korktuğu başına geldi

06 Şubat 2018, Salı 10:29
Mehmet Ekici ile ilgili Fenerbahçe'nin korktuğu başına geldi

Fenerbahçe'nin sezon başında kadrosuna dahil ettiği Mehmet Ekici'nin bir türlü sahalara dönememesi sonrası sakatlığın boyutu soru işareti yarattı

FutbolArena -  Fenerbahçe'de Mehmet Ekici ile ilgili büyük bir hayal kırıklığı yaşanıyor. Trabzonspor'dan sezon başında alınan ve hazırlık kampında sakatlık yaşayan Mehmet Ekici'den bir türlü randıman alınamamıştı.
 

Mehmet Ekici, Fenerbahçe'de neden oynamıyor?


Büyük umutlarla Fenerbahçe'ye gelen Mehmet Ekici konusunda yönetim ve teknik heyet de artık umudunu kaybetmek üzere...

Sözcü'nün haberine göre, Gurbetçi yıldız antrenmanlarda yükleme yapınca ağrıları nüksediyor. Bu sorunlar nedeniyle sadece salonda dayanıklılık ve kuvvet çalışmaları yapıyor. Trabzonspor'da kadro dışı kaldığı dönemde 6 ay futboldan uzak kalan Ekici'nin hem kasık bölgesinde ve hem de adalelerinde önemli sıkıntılar yaşadığı belirtiliyor. 
 

Mehmet Ekici'nin Fenerbahçe'deki performansı


27 yaşındaki orta saha oyuncusu, yaşadığı sakatlıklardan dolayı Sarı-Lacivertli formayı bu sezon 5 maçta sadece 243 dakika giydi. İstenen performansı sakatlığı nedeniyle bir türlü sergilemeyen yıldız oyuncunun sezon sonundaki F.Bahçe'ye maliyeti 2.1 milyon euroyu bulacak. Mehmet Ekici'nin 2020 yılına kadar Sarı-Lacivertli kulüple sözleşmesi bulunuyor.
Sarı Lacivertli takımla ilgili Fenerbahçe Haberleri için özel sayfamızı takip edebilirsiniz.
 

FutbolArena akşam haberleri turu (21 Eylül 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.