comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Mehmet Demirkol'dan Ozan Tufan yorumu: "Aykut Kocaman %100 haklı"

16 Ocak 2018, Salı 12:28
Mehmet Demirkol'dan Ozan Tufan yorumu:

Mehmet Demirkol, Fenerbahçe'de kadroda düşünülmeyen ve yollarını ayırmayı planladığı Ozan Tufan hakkında çarpıcı ifadeler kullandı.

FutbolArena - Mehmet Demirkol, NTV Spor'da yayınlanan Spor Servisi programında Ozan Tufan ile ilgili konuştu. Fenerbahçe Transfer haberleri FutbolArena'da.
 

Mehmet Demirkol, Ozan Tufan için neler dedi?


Fenerbahçe'de Aykut Kocaman ile yaşadığı problemler nedeniyle kadro dışı kalan ve takımdan gönderilmesi planan Ozan Tufan için üzüldüğünü belirten Demirkol, Şenol Güneş ve Aykut Kocaman'a da değindi.

Mehmet Demirkol, "Ozan Bursa da gelişimini tamamlamadan ayrıldı. Onun için üzülüyorum. Ozan Tufan konusunda Şenol Güneş'e çok kızgınım. Çünkü bizi kandırdı. Aykut Kocaman'a da yüzde 100 hak veriyorum. Büyük takım beklemez" diye konuştu.
 

Fenerbahçe'de Ozan Tufan'ın yeni manejeri kim?


Fenerbahçe'de Aykut Kocaman ile yaşadığı sorunlar nedeniyle kadro dışı kalan ve yönetim tarafından da gözden çıkarılan Ozan Tufan konusunda yeni gelişmeler yaşanıyor. Bülent Uygun'un çalıştırdığı Al Grahafa takımından gelen teklifi düşünmeden reddeden Ozan Tufan, bilindiği üzere menajer Ahmet Bulut ile yollarını ayırmıştı.
22 yaşındaki genç futbolcuyu ünlü menajer Fali Ramadani himayesine aldı. Ozan Tufan, 
Lian Sports menajerlik şirketi ile anlaşma sağladı.

Sarı Lacivertli takımla ilgili Fenerbahçe Haberleri için özel sayfamızı takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)