comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Mehmet Demirkol'dan Nihat Özdemir iddiası! "TFF'yi yönetecek zamanı yok"

05 Şubat 2020, Çarşamba 19:52
Mehmet Demirkol'dan Nihat Özdemir iddiası!

Mehmet Demirkol, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir hakkında değerlendirmelerde bulundu.

FutbolArena - Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir, istifa edeceği söylentilerinin ardından Perşembe günü basın toplantısı düzenlemeye karar verdi. Bein Sports Haber kanalında konuşan Mehmet Demirkol, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir hakkında değerlendirmelerde bulundu.
 

Mehmet Demirkol'dan Nihat Özdemir yorumları


"Nihat Özdemir'in, TFF'yi yönetecek zamanı yok. Fenerbahçe Başkanı'yla ciddi bir konu konuşacaksın ve bunu konuşacak vaktin yok. Nihat Özdemir'in muhtemelen hayatındaki iş sıralamasında TFF ilk 5'e giremez. Türk futbolu, kocaman bir iş. Ülke ekonomisinde ciddi bir payı var."

"ALPER POTUK FUTBOLU BIRAKMIŞ"
"Bir sporcu, önce yaptığı işi sevecek. Futbolcu olmak, sporu seven bir çocuk için başına gelebilecek en güzel şey. Futbol oynayarak para kazanıyorsun. 'Özel bir durumun yoksa, neden Ç. Rizespor'da oynamıyorsun? Rize'de saha mı yok? Orada oynamak istemiyorsan Eskişehirspor'da oyna. Neden futbol oynamak istemezsin? Alper Potuk, futbolu bırakmış."

"ALİ PALABIYIK'IN 6 MAÇIN 4'ÜNÜ YÖNETMESİ İLGİNÇ"

"Trabzonspor'un, İstanbul takımlarıyla oynadığı 6 maçın 4'ünü yönetmesi ilginç ama şöyle de bir durum var; Ali Palabıyık, sadece MHK'nın değil, UEFA'nın da yıldız adaylarından biri olarak gözüküyor. Cüneyt Çakır'dan sonraki yeni elit aday Ali Palabıyık. Bu açıdan da bakabiliriz. Trabzonspor-Fenerbahçe maçında belli bir istikrarı vardı. Ndiaye-Gustavo ve Kruse-Uğurcan pozisyonları bence faul değil, ama ikisine de faul çaldı. Avrupa'da bir İngiliz takımının maçında bunları çalsan problem çıkar.

"BOATENG OYUN DİSİPLİNİNE HİÇBİR ZAMAN BAĞLI KALAMADI"

"Sergen hoca, birçok oyuncunun performansını maksimize etti. Kevin-Prince Boateng'le dizaynı nasıl olacaktır bilmiyorum ama, Boateng hücumun her yerinde oynar. Boateng'in istenen seviyeye gelememesinin sebebi de oyun disiplinine hiçbir zaman bağlı kalamaması."

Son dakika Süper Lig Haberleri FutbolArena'da.

FutbolArenaHaber Turu (13 Şubat 2020)