comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Mehmet Demirkol'dan Fenerbahçe yorumu! "Erol Bulut ve Bjelica"

22 Mayıs 2020, Cuma 12:52
Mehmet Demirkol'dan Fenerbahçe yorumu!

Fenerbahçe'de yeni teknik direktör arayışları devam ederken gündemdeki adaylarla ilgili Mehmet Demirkol'dan bir değerlendirme geldi.

FutbolArena - Fenerbahçe'de teknik direktör adayları arasında ismi öne çıkanlar Nenad Bjelica ve Erol Bulut oldu. Fanatik Gazetesi'nden Mehmet Demirkol, sarı lacivertlilerin teknik direktör adaylarıyla ilgili değerlendirmelerde bulundu.
 

Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü kim olmalı?


Erol Bulut ve Bjelica'nın Fenerbahçe'yi çalıştırabilecek teknik adamlar olduğunu belirten Mehmet Demirkol, "Kuşkusuz Fenerbahçe'yi çalıştırabilecek çok teknik direktör var. Erol Bulut ve Bjelica da bu isimler arasında yer alabilir. Hırvat hoca 13 yıldır 4 farklı ülkede 7 takım çalıştırdı. Son Zagreb macerası çarpıcı. Gittikçe yükselen bir grafiği de var. Daha önce hiçbir takımda maç başına 2 puan ortalamasını tutturamamıştı. Bu, çalıştığı takımların yurt dışında olmasından mı? Yoksa hocalığı da yavaş yavaş mı olgunlaştı? Bunu bilmiyoruz. Eğer olgunlaşıp artık ustalığa geçiyorsa aday olabilir. Öte yandan bugünkü finansal durum, Euro kuru, bir yabancı hocanın hem maaşı hem de transfer isteklerini karşılamak konusunda zorlayıcı olacaktır. Öte yanda Erol Bulut'la Türkiye gerçeklerini konuşmak konusunda bir zorluk yaşamazsınız. Hem yabancı hem gurbetçilerle anlaşmak konusundan zorluk çekmeyebilir" ifadelerini kullandı.

Son dakika Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!