comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Mehmet Demirkol'dan Fenerbahçe ve TFF'ye: "Çivisi çıktı artık!"

08 Haziran 2020, Pazartesi 19:07
Mehmet Demirkol'dan Fenerbahçe ve TFF'ye:

Mehmet Demirkol gündemi yorumladı. 

FutbolArena - Mehmet Demirkol, Fenerbahçe ile TFF Başkanı Nihat Özdemir arasında son dönemde yaşanan gerilim hakkında beIN Sports'ta konuştu. 

"NASIL BU NOKTAYA GELiNDİ ANLAMIYORUM"
Nasıl bu noktaya gelindi anlamıyorum. Yeni normal diyorduk, ortada hiçbir şey yokken eski normale döndük. Hakikaten işin neresinden tutulacağı belli değil. Nihat Özdemir'e bir soru soruluyor. TFF Başkanı olarak 'Şu anda şike derdimiz yok" diyerek kapatabilirdin. Uzun cevap vermeyi seçince iş patlıyor. Halbuki orada bir şey söylemiyor. 2010/11 sezonunda hepimizin bildiği gibi olaylar yaşandı ve sonra da başka bir şey olmadı diyor. O yaşandı, geçti bitti ve sonra da bir şey olmadı demek istiyoruz. Anında infial oldu tabi. 

"NASIL BU KADAR KÖTÜ İDARE EDİLEBİLİR"

İnsanın aklı ermiyor. Zorlu Center'da ofiste konuşulacak arada samimiyet yok mu? Bunlar niye konuşulmuyor? İsteyerek mi hep birlikte bu hale getiriyoruz? Kime ne faydası var? Nasıl bu kadar kötü idare edilebilir? 

"TARAFSIZ BİR KURUM BUNU DER Mİ YA?"

Birileri açıklama yapsın diye seçilmedi bu insanlar. Öyle olsaydı Mahmut Uslu seçilirdi. Geleceği kurmak adına fırsat varken yeniden kavga gürültünün içine girildi. Yeter yani artık! Burada suçlanacak dış mihrak da yok. Kendi kendilerine... İnsan kendi kendine bu kadar problem çıkarır mı? Çok şaşırıyorum. Hayal kırıklığı yaşıyorum. Vadedilen şey çok farklıydı. Ali Koç yönetiminin vadettikleri çok farklıydı. Türk futbolunun temel sorunlarını biliyoruz ve alternatif önerisiyle gelindi. Ancak eskisinin kötü taklidi. Sportif başarı da yok. Diğer taraftan TFF'nin yaptığı açıklama da. "Tarafsız olması, merkezde durması gereken bir kurum, bir kulüp ve yönetiminden bahsederken, "Onlar da kendi başarısızlıklarını örtmek istiyor der mi ya? Bu işlerin nasıl çivisi çıktı anlamıyorum. 

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!