comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Mehmet Demirkol'dan Fenerbahçe iddiası: "Koeman bir Valbuena takımı yaratıyor"

12 Kasım 2018, Pazartesi 22:21
Mehmet Demirkol'dan Fenerbahçe iddiası:

Spor yorumcusu Mehmet Demirkol, Fenerbahçe'deki Valbuena rüzgarını değerlendirirken Koeman'dan övgüyle bahsetti.

FutbolArena - Fenerbahçe, Mathieu Valbuena'nın şov yaptığı maçta evinde Alanyaspor'u 2-0 mağlup etti. Teknik direktör Erwin Koeman'ın Valbuena üzerine kurduğu yeni oyun planı, Fenerbahçe yönetimi ve taraftarından alkış aldı. Spor yorumcusu Mehmet Demirkol'un Valbuena düşüncesini yayıncı kuruluşta yorumladı.
 

Mehmet Demirkol'un Valbuena yorumları


Mehmet Demirkol canlı yayındaki açıklamasında, "Şimdi burada işin çıkış noktasına bakmamız lazım. Ben Valbuena'nın geçen sene kesilmesi gerektiğini söyledim ve bu nedenle çok tepki aldım. Koeman şimdi geldi, bir şey yapmam lazım dedi. Galatasaray maçının oynanacağı sabah program yaparken Valbuena'yı oynatmanın ilk plan olduğunu söylemiştim. Başka yapacak bir şey yok elde. Kaliteyi arttırmak için Valbuena'yı oynatacaksın. Ne oldu? Şu an için Valbuena'yı doğru kullanıyor, Yarın, diğer gün neler olur bilmiyorum." ifadelerini kullandı.

"AYKUT KOCAMAN ANTENÖR TAKIMI İÇİN ÇABALADI"
Aykut Kocaman detayına vurgu yapan Demirkol, "Aslında Valbuena geçen sene 11. haftadaki Osmanlıspor maçında Aykut Kocaman tarafından kesildi ve Aykut hoca sonucunu aldı. Aykut hocanın söylediğine göre bir antenör takımı oluşturmak için çabaladı ve o takım belli oranda başarılı oldu. Koeman ise bir Valbuena takımı yaratıyor." dedi.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"