comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Mehmet Demirkol'dan Aykut Kocaman'a: 'İnsan içine çıkamazsın'

28 Ağustos 2017, Pazartesi 12:02
Mehmet Demirkol'dan Aykut Kocaman'a: 'İnsan içine çıkamazsın'

Mehmet Demirkol, Fenerbahçe'de teknik direktör Aykut Kocaman'ı sert sözlerle eleştirdi.

FutbolArena - Mehmet Demirkol'dan Aykut Kocaman'a sert eleştiriler! Spor Toto Süper Lig'in 3. haftasında Fenerbahçe deplasmanda Gençlerbirliği'ni 2-1 mağlup etti. Sarı lacivertli takımın oynadığı futbol eleştirilirken, spor yorumcusu Mehmet Demirkol'dan Aykut Kocaman'a sert ifadeler geldi.

"FENERBAHÇE'NİN HOCASI OLMAK NE DEMEK ANLAMIYORLAR"
NTV Spor ekranlarında değerlendirmelerde bulunan Mehmet Demirkol şunları söyledi:

"Aykut hoca, 'Ben şampiyon olacağım' diyor. Bugün söylemesi güzel. Fakat herkes çıldırmışken Vardar maçı sonrası bunu söylemek lazımdı. O gün çıkıp, 'Kusura bakmayın söyleyecek bir şeyim yok' dedi. Çıkıp, 'aşağılık bir durum' diyor. Benden bahsediyorsa kabul etmiyorum. Özel hayata giriliyorsa aşağılık bir durum olur. Fenerbahçe'nin oyununu eleştiriyorsak bunun adı eleştiridir."

"ADAMI TESTEREYLE KESERLER"

"Birçok insan Fenerbahçe'nin teknik direktörü ne demek anlamıyor herhalde. Bazı kesimler için Fenerbahçe'nin hocası olmak Türkiye'nin Başbakanı olmak gibidir. Vardar maçından sonra 'Benim söyleyecek bir şeyim yok' diyorsan olmaz. Bunu İngiltere'de yapsan testereyle adamı keserler. İnsan içine çıkarmazlar. İspanya'da söylesen bir daha teknik direktörlük yaptırmazlar adama." 

"TUDOR'UN NE GÜNAHI VARDI?"

"Tudor'un ne günahı vardı? Östersunds maçı sonrası basın toplantısında adam durdu her şeyi cevapladı. Yemin ediyorum bunca yıldır öyle bir şey görmedim. Adamı resmen sopalarla dövdüler. Tudor hiç kıpırdamadan orada durdu ve cevap verdi. Şimdi o mu doğru, Aykut Kocaman'ın yaptığı mı doğru?

Gemi batıyor ve herkes birbirine 'ne oluyor?' diyor. Böyle bir durumda kaptanın çıkıp bir şey söylemesi lazım. 'Kusura bakmayın' dediği anda ortalık birbirine girdi. Fenerbahçe çok kötü oynuyor. Dolayısıyla bunları doğru anlatmak lazım."

Sarı Lacivertli takımla ilgili Fenerbahçe Haberleri için özel sayfamızı takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (15 Ekim 2019)

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.