comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Mehmet Demirkol'dan Abdullah Avcı ve Fenerbahçe iddiası

10 Haziran 2020, Çarşamba 18:53
Mehmet Demirkol'dan Abdullah Avcı ve Fenerbahçe iddiası

Mehmet Demirkol, Abdullah Avcı için "Ben hala Fenerbahçe ihtimalinin olduğunu düşünüyorum" yorumunda bulundu.

FutbolArena - Fenerbahçe kalan 8 maçta Tahir Karapınar'a emanet edildi. Bein Sports'ta konuşan Mehmet Demirkol, Abdullah Avcı için Fenerbahçe ihtimalinin devam ettiği yorumunda bulundu.
 

Abdullah Avcı, Fenerbahçe teknik direktörü olacak mı?


Mehmet Demirkol'un açıklamalarının satırbaşları şu şekilde:

"Hakemlerin, oyunculardan daha fazla hazır olduğu haberinin gelmesi güzel. Hakemlerin çalışmasını tebrik etmek lazım, bravo. Burada şunu iyi düşünmek lazım; 8 hafta boyunca hakemler ailelerine bulaştırmak istemedikleri için evlerine gitmek istemiyor olabilirler ama 8 hafta kapalı kalmak da yıpratıcı olabilir."
"ABDULLAH AVCI VE FENERBAHÇE İHTİMALİ"

"Ben hala Fenerbahçe ihtimalinin olduğunu düşünüyorum ama bir bilgim yok. İhtimalin masadan kalkmadığını düşünüyorum ama kolay da değil. Tepki gelebilir. Abdullah hoca, Beşiktaş'ta biraz imkansız bir görev aldı. Şenol hoca, olmayacağını hissederek Beşiktaş'tan gitti. İlk senelerdeki durum devam ediyor olsaydı, Şenol hoca da bırakmazdı."

FATİH TERİM'E BAŞKANLIK ÇAĞRISI YAPILMASI HAKKINDA

"Alp Yalman, Fatih hocayı benden daha iyi tanıyordur. Fatih hocanın teknik direktörlük hırsı bitmez. Enerjisi yerinde olduğu sürece bu işi yapmak ister. Hem Şenol Güneş'in hem de Fatih Terim'in enerjileri devam ettikçe kulübeden çıkmayacaklarını düşünüyorum. Fatih hoca gibi egolara başarı yetmiyor. 8-9 şampiyonluk yetmiyor, 15 olsun, 20 olsun, mümkünse Şampiyonlar Ligi olsun, bir daha UEFA olsun."

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!